دانلود زیرنویس انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022 – زيرنويس آبي

بهمن 9, 1400
114 بازدید

دانلود زیرنویس انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022 ماجراهای عصر یخبندان باک وایلد یک فیلم کمدی کمدی انیمیشن رایانه‌ای آمریکایی با تاریخ اکران دیزنی + 28 ژانویه 2022 است. Simon Pegg به عنوان شخصیت عنوان. برخلاف قسمت های گذشته، این اولین رسانه عصر یخبندان خواهد بود که توسط Bardel Entertainment  تولید و […]

دانلود زیرنویس انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022 ماجراهای عصر یخبندان باک وایلد یک فیلم کمدی کمدی انیمیشن رایانه‌ای آمریکایی با تاریخ اکران دیزنی + 28 ژانویه 2022 است. Simon Pegg به عنوان شخصیت عنوان. برخلاف قسمت های گذشته، این اولین رسانه عصر یخبندان خواهد بود که توسط Bardel Entertainment  تولید و توسط Walt Disney Studios Motion Pictures توزیع شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-ice-age-adventures-of-buck-wild-2022/

The Ice Age Adventures Of Buck Wild” Disney+ Release Delayed For Europe &  Other Regions | What's On Disney Plus

کراش و ادی برادران پوسوم جویای هیجان، ناامید از فاصله گرفتن از خواهر بزرگترشان الی، به دنبال یافتن مکانی برای خود هستند، اما به سرعت خود را در دنیای گمشده، غاری عظیم زیرزمینی، گرفتار می‌کنند. رفیق یک چشم، راسوی ماجراجو و شکارچی دایناسور باک وایلد، و با هم ماموریتی را برای نجات دنیای گمشده از سلطه دایناسورها آغاز می کنیم.

The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) - IMDb

مدیر عامل فاکس قرن بیستم، استیسی اسنایدر اعلام کرد که یک سریال تلویزیونی بر اساس عصر یخبندان و با محوریت شخصیت باک در حال توسعه است.

Trailer: 'The Ice Age Adventures of Buck Wild' Returns to the Lost World |  Animation Magazine

در دسامبر 2020، در جریان زنده روز سرمایه‌گذار دیزنی ، اعلام شد که یک مجموعه تلویزیونی اسپین آف قبلی به فیلمی با عنوان عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد تبدیل شده است و اولین نمایش آن در دیزنی پلاس خواهد بود. فیلمی ناتمام. کلیپ نشان داد که فیلم بر روی همکاری باک با کراش و ادی برای یک ماجراجویی جدید در دنیای دایناسورها تمرکز خواهد کرد. در توییتر رسمی ، فاش شد که فیلم در اوایل سال 2022 اکران خواهد شد: “ماجراهای عصر یخبندان از “باک وایلد قسمت بعدی مجموعه عصر یخبندان استودیوی قرن بیستم است. در آن سه شخصیت مورد علاقه بازی می‌کنند: برادران پوسوم شوخی کراش و ادی، و راسو باک با صداپیشگی @simonpegg. در اوایل سال 2022 به @DisneyPlus می‌آید.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,