دانلود زیرنویس سریال The Capture 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Capture 2019 – بلو سابتايتل
شهریور 10, 1401
105 بازدید

دانلود زیرنویس سریال The Capture 2019 یک سریال هیجان انگیز بریتانیایی و رازآلود است که توسط بن چانان ساخته، نویسندگی و کارگردانی شد و با بازی هالیدی گرینگر، کالوم ترنر، لورا هادوک، بن مایلز، کاوان کلرکین، پل ریتر و ران پرلمن در آن بازی کردند. زیرنویس سریال The Capture 2019 در سری اول، پس از […]

دانلود زیرنویس سریال The Capture 2019 یک سریال هیجان انگیز بریتانیایی و رازآلود است که توسط بن چانان ساخته، نویسندگی و کارگردانی شد و با بازی هالیدی گرینگر، کالوم ترنر، لورا هادوک، بن مایلز، کاوان کلرکین، پل ریتر و ران پرلمن در آن بازی کردند.

دانلود زیرنویس سریال The Capture 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Capture 2019 در سری اول، پس از تبرئه شدن از یک جنایت جنگی در افغانستان، سرجوخه سابق ارتش بریتانیا، شان امری، خود را متهم به ربودن و قتل وکیل خود هانا رابرتز، با حمایت مدارک دوربین مداربسته می‌بیند. در حالی که امری تلاش می کند تا نام خود را پاک کند، بازرس سریع کارآگاه Rachel Carey از فرماندهی قتل و جنایات جدی شروع به کشف توطئه پیچیده ای در اطراف امری می کند و اعتبار فیلم را زیر سوال می برد.

در سری دوم، ایساک ترنر، سیاستمدار در حال ظهور، خود را درگیر توطئه‌ای مشابه می‌بیند، پس از اینکه یک دیپ‌فیک از او باعث رقابت دیگری با زمان برای ریچل می‌شود تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، حقیقت را افشا کند.

زیرنویس سریال The Capture 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Capture 2019 سری اول با نقد مثبت منتقدان مواجه شد. در Rotten Tomatoes، بر اساس بررسی های 39 منتقد، دارای 92 درصد تاییدیه با میانگین امتیاز 8.1/10 است. اجماع انتقادی این سایت می‌گوید: «تا آخر، تنش خوب ساخته شده The Capture با پرچ کردن به اوج می‌رسد». در متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، بر اساس 20 نقد منتقد، امتیاز 72 از 100 را دریافت کرد که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً مطلوب» است.

تلگراف به اپیزود چهار ستاره اهدا کرد و سریال را به عنوان «پرچین» نامید و ایندیپندنت نیز چهار ستاره به آن اعطا کرد و آن را به‌عنوان «جذاب‌کننده، اما نسبتاً معیوب، هیجان‌انگیز برادر بزرگ» معرفی کرد که در دنیای دیجیتال معاصر ما اتفاق می‌افتد. جاسوسی».[ جیمز جکسون در نقد خود در تایمز به این درام به عنوان “هیجان‌انگیز با ساختار منظم… به وضوح برای بازجویی از فرهنگ نظارت” اشاره کرد و همچنین چهار ستاره را اهدا کرد.  گاردین مشتاق کمتری بود، و نتیجه گرفت که آن را یک “درام پرپیچ و خم یا کم‌درخشش” می‌دانست و به قسمت آغازین تنها سه ستاره از پنج ستاره می‌دهد.

نقدها در طول سریال بهبود یافتند و پایانی به شدت مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و بسیاری از آنها با سریال مشابه بادیگارد بی‌بی‌سی که در همان زمان سال قبل پخش شد، مقایسه‌های مثبتی انجام دادند. تلگراف آن را به عنوان “پایان سریال بسیار رضایت بخش” توصیف کرد، در حالی که منتقد تایمز، جیمز جکسون از سریال به عنوان بادیگارد “مرد متفکر” یاد کرد:

وقتی صحبت از The Capture می شود، عدالتی وجود ندارد… اگر وجود داشت، بادیگارد این مرد متفکر امتیازات مگا را مطابق با نمایش دیگر می گرفت. با این حال، این سریال همیشه بیشتر بهانه‌ای برای یک گفتگوی بزرگ‌تر به نظر می‌رسد تا سرگرمی صرف وام بام. قطعنامه مطمئناً با هیچ آتش بازی به سبک بادیگارد اذیت نشد، به این معنی که ممکن است برای برخی از بین رفته باشد. به خاطر پول من، سؤالات نگران کننده ای که مطرح شد، بیشتر از مسابقه ای برای جلیقه های بمب گذاری شده و تیم های سوات بود.

سارا هیوز این احساسات را در بررسی فینال در گاردین تکرار کرد و اظهار داشت که “اگر عدالتی وجود داشت، همه در حال حاضر درباره The Capture صحبت می کردند”. او نمایش را به‌عنوان «ظریف و پیچیده» و «یکی از هوشمندانه‌ترین درام‌های سال‌های اخیر» و قسمت آخر را به‌عنوان «یک ساعت تلویزیونی با طراوت برای بزرگسالان» اعلام کرد.

زیرنویس The Capture 2019 - بلو سابتايتل

در Rotten Tomatoes، سری دوم بر اساس هفت منتقد، 100% با میانگین امتیاز 8/10 مورد تایید قرار گرفته است. در متاکریتیک، بر اساس چهار نقد منتقد، امتیاز 70 از 100 را دریافت کرده است.

The Capture با بیش از 20 میلیون درخواست برای سریال 1، پرتقاضاترین نمایش جدید در سال 2019 در iPlayer بی‌بی‌سی بود. همچنین در سال 2019 هشتمین سریال پر درخواست بود.

برای بازی خود، کالوم ترنر نامزد جایزه تلویزیونی آکادمی بریتانیا برای بهترین بازیگر مرد شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,