دانلود زیرنویس فیلم The 28th Annual Screen Actors Guild Awards 2022

اسفند 12, 1400
60 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The 28th Annual Screen Actors Guild Awards 2022 بیست و هشتمین جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما که به افتخار بهترین دستاوردها در اجراهای سینمایی و تلویزیونی در سال 2021 اهدا می‌شود، در 27 فوریه 2022 در Barker Hangar در سانتا مونیکا، کالیفرنیا ارائه شد. این مراسم به صورت زنده از شبکه TNT […]

دانلود زیرنویس فیلم The 28th Annual Screen Actors Guild Awards 2022 بیست و هشتمین جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما که به افتخار بهترین دستاوردها در اجراهای سینمایی و تلویزیونی در سال 2021 اهدا می‌شود، در 27 فوریه 2022 در Barker Hangar در سانتا مونیکا، کالیفرنیا ارائه شد. این مراسم به صورت زنده از شبکه TNT و TBS ساعت 20:00 پخش شد. EST / ساعت 5:00 بعد از ظهر PST. نامزدها در 12 ژانویه 2022 توسط Rosario Dawson و Vanessa Hudgens از طریق Instagram Live اعلام شدند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-28th-annual-screen-actors-guild-awards-2022/

Homepage | Screen Actors Guild Awards

زیرنویس فیلم The 28th Annual Screen Actors Guild Awards 2022 برای فیلم، بازیگران ناشنوا/غیر شنوا که بخشی از گروه CODA هستند، با تبدیل شدن به اولین مجریان معلولی که نامزدی برای عملکرد برجسته یک بازیگر در یک فیلم سینمایی در تاریخ جوایز دریافت کردند، تاریخ ساز شدند. به طور جداگانه برای CODA، تروی کوتسور اولین بازیگر ناشنوا/غیر شنوا بود که نامزد جایزه انفرادی SAG شد.

Screen Actors Guild Awards 2022: Will Smith, 'Coda,' 'Squid Game' Win Big

زیرنویس The 28th Annual Screen Actors Guild Awards 2022 برای تلویزیون، Squid Game با تبدیل شدن به اولین سریال غیرانگلیسی و اولین سریال کره ای که نامزد اجرای برجسته توسط یک گروه در یک سریال درام شد، تاریخ ساز شد. لی جونگ جائه به صورت جداگانه برای بازی Squid Game، اولین بازیگر مرد از آسیا و کره شد که نامزد جایزه انفرادی SAG شد و هویون جونگ دومین بازیگر زن آسیایی و همچنین کره ای تبار شد که همین کار را کرد.

The 28th Annual Screen Actors Guild Awards (2022) YIFY - Download Movie  TORRENT - YTS

آرتا، جنیفر هادسون و سینتیا اریوو با بازی‌های مربوط به آرتا فرانکلین در فیلم احترام و مینی‌سریال تلویزیونی نابغه، اولین مجموعه بازیگرانی بودند که در همان سال برای بازی در همان نقش نامزد شدند. آریانا دبوز برای بازی در نقش آنیتا در داستان وست ساید استیون اسپیلبرگ، اولین زن رنگین پوست آفریقایی-لاتین و آشکارا دگرباش بود که برنده جایزه انجمن بازیگران سینما برای بازی فوق العاده توسط یک بازیگر زن در نقش مکمل شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,