دانلود زیرنویس فیلم Superior 2021 – بلو سابتايتل

شهریور 12, 1401
20 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Superior 2021 برتر یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ارین واسیلوپولوس در اولین کارگردانی بلند سینمایی خود است که بر اساس فیلم کوتاه او به همین نام در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است. این فیلم توسط ارین واسیلوپولوس و الساندرا مسا نوشته شده است. در این فیلم، الساندرا مسا […]

دانلود زیرنویس فیلم Superior 2021 برتر یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ارین واسیلوپولوس در اولین کارگردانی بلند سینمایی خود است که بر اساس فیلم کوتاه او به همین نام در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است. این فیلم توسط ارین واسیلوپولوس و الساندرا مسا نوشته شده است. در این فیلم، الساندرا مسا و آنی مسا پیکو الکساندر و جیک هافمن بازی می‌کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Superior 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Superior 2021 این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2021 در 30 ژانویه 2021 به نمایش درآمد. سپس Visit Films حقوق فروش بین‌المللی فیلم را به دست آورد، در حالی که آژانس هنرمندان خلاق حقوق فروش ایالات متحده را به دست آورد. Factory 25 بعداً حقوق پخش فیلم را به دست آورد و آن را در 25 مارس 2022 در BAM Cinemas در نیویورک منتشر کرد و به دنبال آن یک گسترش سراسری در سراسر کشور انجام شد.

زیرنویس فیلم Superior 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Superior 2021 در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 66 درصد از 29 منتقد، با میانگین امتیاز 5.90/10 مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «به‌طور روایتی نازک، اما از نظر بصری شیک، Superior یک چرخش پرشور را در بررسی پویایی‌های پرخاشگر خواهر و برادر قرار می‌دهد.» Metacritic، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، امتیاز 59 از 100 را به این فیلم اختصاص داده است. 7 منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”.

جسیکا کلانگ از ورایتی نوشت: «ممکن است همه چیز بیش از حد مسخره شود، با این تفاوت که واسیلوپولوس بی سر و صدا به ساختگی رویکرد خود اطمینان دارد و به آن متمایل می شود، با شوخ طبعی پوکری و شیک پوشی که به ما دلیل کافی برای گرفتن دوقلو می دهد. برای یک چرخش پرپیچ و خم دیگر در اطراف بلوک حرکت کنید. این در مورد خطوط مبهم، هویت‌های در حال فروپاشی و ادغام ذهنیت‌ها است، اما «برتر» کوچک حیله‌گر و نرم می‌داند که او کیست».

زیرنویس Superior 2021 - بلو سابتايتل

نیک آلن از RogerEbert.com نوشت: “این نوعی از فیلم است که در آن شما فقط می توانید تابلوهای چشم انداز و دفترچه ها و برنامه ریزی هایی را تصور کنید که در مرحله پیش تولید قرار گرفتند. همراه با پالت رنگی غنی از سهام فیلم، شما می خواهید “Superior” را دوست داشته باشید. “بر اساس چنین تعهد بصری. اما در حالی که این نیت شما را می کشد، داستان شما را دست و پا می زند.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,