Steam در حال بازنگری کلی اپلیکیشن موبایل خود است

شهریور 3, 1401
36 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay سال‌ها پس از انتشار اولیه، Valve برنامه‌های خود را برای اصلاح برنامه تلفن همراه Steam اعلام می‌کند و از کاربران دعوت می‌کند تا به آزمایش آزمایشی آن بپیوندند. Steam یکی از پلتفرم های پیشرو برای خرید و اجرای بازی بر روی رایانه شخصی است. سال ها […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay سال‌ها پس از انتشار اولیه، Valve برنامه‌های خود را برای اصلاح برنامه تلفن همراه Steam اعلام می‌کند و از کاربران دعوت می‌کند تا به آزمایش آزمایشی آن بپیوندند.

Steam یکی از پلتفرم های پیشرو برای خرید و اجرای بازی بر روی رایانه شخصی است. سال ها تجربه در این زمینه به آن رابطی داده است که اکثر گیمرها می توانند به راحتی از آن استفاده کنند و این پلتفرم گزینه های مختلفی را ارائه می دهد که Origin و Epic Games Store فاقد آن هستند.

با این حال، همه جنبه‌های پلتفرم Steam کامل نیستند. اپلیکیشن موبایل از سال 2010 در دسترس بوده است و از آن زمان تاکنون تغییر چندانی نکرده است. با این حال، Valve اکنون اعلام کرده است که تعمیرات اساسی برنامه تلفن همراه Steam در حال انجام است.

در اطلاعیه‌ای در سایت رسمی، Valve فاش کرد که اکنون در حال آزمایش نسخه بتا یک برنامه تلفن همراه جدید استیم است. نسخه بتا برای کاربرانی که از نسخه فعلی برنامه در اندروید یا آیفون استفاده می‌کنند باز است. با این حال، کاربران آیفون ممکن است به دلیل محدودیت 10000 کاربر که توسط اپل اعمال شده، از پیوستن به نسخه بتا محدود شوند.

همانند نسخه قبلی برنامه، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که بتوانند فروشگاه را مرور کنند، با معاملات موافقت کنند و کدهایی را برای عملکرد Steam Guard دریافت کنند. همچنین امکان ورود به سیستم با اسکن یک کد QR نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش رایانه شخصی، مرور کتابخانه و اعلان ها به روز شده و بهبود یافته و امکان استفاده از چندین حساب در یک دستگاه را اضافه می کند. Valve از هر کسی که به نسخه بتا می‌پیوندد درخواست می‌کند تا حد امکان بازخورد ارائه کند، و همچنین از کسانی که برنامه را ندارند در مورد آنچه که می‌خواهند ببینند، پیشنهاد می‌کند.

در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه رسمی برنامه وجود ندارد. احتمالاً Valve تا زمانی که به جایی برسد که همه چیز به درستی کار می کند و بازخورد مشتری در نظر گرفته شود، به سرهم بندی آن ادامه خواهد داد. در حال حاضر، نظرات کاربران بتا در مورد این برنامه متفاوت به نظر می رسد، به طوری که برخی ادعا می کنند که زمان بارگذاری و پیمایش را بهبود بخشیده و رابط کاربری خوبی دارد، و برخی ادعا می کنند که در واقع باعث تاخیر بیشتر و گیج کننده است. دیگران ابراز تاسف کرده اند که حداقل در حال حاضر، سرویس چت از طریق برنامه قابل دسترسی نیست. البته سازگاری با یک برنامه جدید زمان بر است، اما برخی از این مشکلات ممکن است به دلیل سازگاری با دستگاه ها یا این واقعیت باشد که برنامه هنوز در مرحله بتا است.

اگرچه همه از برنامه موبایل استفاده نمی کنند یا به آن علاقه مند نیستند، خبرهای خوب دیگری برای طرفداران Steam وجود دارد. رزروهای Steam Deck Q4 قبلاً تأییدیه های تحویل را ارسال می کنند. با توجه به اینکه بیش از یک سال پیش رزروها باز شده است، بسیاری از کسانی که مدت ها منتظر بوده اند بالاخره به زودی به دستگاه بازی موبایل دست خواهند یافت.

برچسب‌ها:, , ,