دانلود زیرنویس انیمیشن Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019

اسفند 25, 1400
60 بازدید

دانلود زیرنویس انیمیشن Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019 در فوجیساوا، جایی که آسمان ها روشن است و دریاها می درخشند، ساکوتا آزوساگاوا در سال دوم دبیرستان است. روزهای خوش او با دوست دختر و همکلاس بالایش، مای ساکوراجیما، با ظهور اولین دوستش، شوکو ماکینوهارا، قطع می شود. براي دانلود […]

دانلود زیرنویس انیمیشن Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019 در فوجیساوا، جایی که آسمان ها روشن است و دریاها می درخشند، ساکوتا آزوساگاوا در سال دوم دبیرستان است. روزهای خوش او با دوست دختر و همکلاس بالایش، مای ساکوراجیما، با ظهور اولین دوستش، شوکو ماکینوهارا، قطع می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/rascal-does-not-dream-of-bunny-girl-senpai-the-movie-2019/

Why You Should Watch The Bunny Girl Senpai Movie - YouTube

زیرنویس انیمیشن Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019 به دلایل نامعلوم، او با دو شوکو روبرو می شود: یکی در مدرسه راهنمایی و دیگری که بالغ شده است. از آنجایی که ساکوتا خود را درمانده می بیند که با شوکوها زندگی می کند، شوکو بالغ او را از طریق بینی هدایت می کند و باعث ایجاد شکاف بزرگی در رابطه او با مای می شود. در میان همه اینها، او متوجه می شود که شوکو مدرسه راهنمایی از یک بیماری شدید رنج می برد و زخمش شروع به ضربان می کند.

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie (2019) - IMDb

زیرنویس Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019 شش ماه پیش، ساکوتا آزوساگاوا با یک دختر خرگوش در یک کتابخانه مواجه شد. از آن زمان، او با دوست دخترش خوشحال است: مای ساکوراجیما، همان دختر خرگوش.

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie (2019) - IMDb

با این حال، ظهور دوباره اولین عاشق مرموز او، شوکو ماکینوهارا که اکنون بالغ شده است، پیچیدگی جدیدی به رابطه او با مای اضافه می کند. بدتر از همه، او سپس در بیمارستان با شوکوی مدرسه راهنمایی روبرو می شود که از یک بیماری شدید رنج می برد. به طور مرموزی، زخم های قدیمی او هر وقت نزدیک او باشد شروع به ضربان می کنند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,