دانلود زیرنویس فیلم Queen of Glory 2021 – بلو سابتايتل

شهریور 12, 1401
55 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Queen of Glory 2021 ملکه افتخار یک فیلم کمدی-درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به نویسندگی و کارگردانی و با بازی نانا منسا است که اولین کارگردانی خود را تجربه کرد. در برانکس، شهر نیویورک، یک دانشمند غنائی-آمریکایی را به تصویر می کشد که یک کتابفروشی کریستن را از مادر متوفی خود به […]

دانلود زیرنویس فیلم Queen of Glory 2021 ملکه افتخار یک فیلم کمدی-درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به نویسندگی و کارگردانی و با بازی نانا منسا است که اولین کارگردانی خود را تجربه کرد. در برانکس، شهر نیویورک، یک دانشمند غنائی-آمریکایی را به تصویر می کشد که یک کتابفروشی کریستن را از مادر متوفی خود به ارث برده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Queen of Glory 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Queen of Glory 2021 سارا اوبنگ دانشجوی دکترا در رشته عصبی-آنکولوژی در دانشگاه کلمبیا است. او قصد دارد برنامه خود را رها کند و به اوهایو نقل مکان کند، جایی که همکار و دوست پسرش لایل، که او انتظار دارد از همسر فعلی اش طلاق بگیرد، به او پیشنهاد شده است. مادرش به طور غیرمنتظره ای می میرد و سارا وارث خانه اش و یک کتابفروشی مسیحی به نام King of Glory در بخش Pelham Parkway در برانکس می شود که تصمیم می گیرد آن ها را بفروشد. پدر سارا از غنا برمی‌گردد و او در خانه بیدار می‌شود، اما اقوام اصرار دارند که تشییع جنازه سنتی غنا برگزار شود. تنها کارمند کتابفروشی پیت، یک محکوم سابق است. سارا با او دوست می شود و قصد فروش فروشگاه را از او دریغ می کند.

منسا در سال 2012 شروع به نوشتن فیلمنامه کرد پس از نشان دادن فیلمنامه خود از «یک فیلم زندگینامه مجلل 100 میلیون دلاری» که در غنا در دهه 1940 اتفاق می‌افتد را به یکی از دوستان فیلم‌ساز نشان داد و به او گفتند که برای ساخت آن باید فیلم کوچک‌تری بسازد. اول منسا در ابتدا قصد کارگردانی این فیلم را نداشت، اما پس از ناکامی در یافتن کارگردانی که دیدگاه او را داشته باشد، تصمیم گرفت این کار را انجام دهد. او همچنین در مورد بازی در فیلم “روی حصار” بود، بنابراین مشارکت او به عنوان نویسنده-کارگردان-ستاره “یک ضرورت بودجه” بود.

فیلمبرداری در برانکس در سال 2014 انجام شد. کتابفروشی، پادشاه جلال، متعلق به عمه و عموی منسا بود. هزینه‌های پس از تولید از طریق تأمین مالی جمعی در Kickstarter در سال 2015 افزایش یافت. منسا در تشریح فرآیند تامین مالی گفت: “به دست آوردن پول بسیار سخت بود… ما آن را راه اندازی کردیم و با دوستان دوستان خود جلساتی داشتیم و از مردم خواستیم که ما را به افراد دیگر معرفی کنند تا بتوانیم شبکه خود را به حداکثر برسانیم. اینگونه بود که متوجه شدیم. سپس ما Kickstarter را انجام دادیم و سپس خودمان پول گذاشتیم.

آنیا میگدال که نقش یک همسایه روسی زبان را بازی می کند و تهیه کننده فیلم نیز می باشد و منسا در یک کلاس بازیگری با هم آشنا شدند. منسا گفت که “آنها به خاطر ناامیدی ما از زنان باهوشی که از آنها خواسته نشده بود تا در نقش های بازیگری خود آن سمت خودمان را کشف کنند، پیوند خوردند”.

تصاویر آرشیوی تجمعات غنائی که در سراسر فیلم پراکنده شده اند توسط ریتا ماوونا بنیسان، آرشیویست منساه که در اینستاگرام با او ارتباط دارد، مدیریت شده است. منسا به فکر استفاده از تصاویر آرشیوی در مرحله ویرایش بود. او این فیلم را “پیوندی به کشور قدیم” در فیلمی “درباره دنیای جدید” توصیف کرد.

زیرنویس فیلم Queen of Glory 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Queen of Glory 2021 در آوریل 2021، Magnolia Pictures International حقوق فروش جهانی و ایالات متحده را برای این فیلم به دست آورد. در فوریه 2022، جنبش فیلم حقوق ایالات متحده را به دست آورد. این فیلم در 15 ژوئیه 2022 در BAM Rose Cinemas در بروکلین منتشر شد و در هفته‌های بعدی به شهرهای دیگر ایالات متحده گسترش یافت.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس 19 نقد، 84% و میانگین امتیاز 7.2/10 را دارد.

نیک شاگر از Variety نوشت: “منساه پیوندهای پیچیده ای را که مهاجران را به میراث آنها پیوند می دهد، تداعی می کند، و روشی که این ارتباطات می تواند به رشد و پیشرفت شخصی کمک کند و مانع از آن شود. داستان سرایی مختصر نویسنده-کارگردان، این خورش پیچیده را به تصویر می کشد که هیچ ژست بیهوده ای ندارد. یا انحرافات».

Lovia Gyarkye از هالیوود ریپورتر نوشت که این فیلم «با تکیه بر جزئیات کوچک زندگی غنا از روایت‌های معمول «آفریقای غربی در آمریکا» اجتناب می‌کند و این فیلم را «محکم، شوخ و دلسوز» و «عشق» نامید. نامه ای به فرزندان مهاجران غنا و برونکس».

زیرنویس Queen of Glory 2021 - بلو سابتايتل

پیتر سوبچینسکی از RogerEbert.com این فیلم را اینگونه توصیف کرد: “مثل تماشای یک کمدی کمدی که در آن همه اجراکنندگان آنقدر زیبا با یکدیگر بازی می کنند که به نظر نمی رسد اصلاً در حال بازی کردن باشند”. لیزا کندی از نیویورک تایمز نوشت: «منسا از چمن چند زبانه به خوبی عبور می‌کند، و جزئیات را با محبت زیرکانه و خنده‌های کم‌رنگ القا می‌کند».

ریچارد برودی از نیویورکر نوشت: “منسا با جزئیات محبت آمیز و در عین حال انتقادی به محیطی می نگرد که خود در آن بزرگ شده است و با همکاری با سیبل مارتین، فیلمبردار، سبکی متمایز را درک می کند که به اندازه درام به یاد ماندنی است”.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,