دانلود زیرنویس فیلم Prakashan Parakkatte 2022

مرداد 19, 1401
40 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Prakashan Parakkatte 2022 یک فیلم درام خانوادگی هندی به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی شاهاد نیلامبور و نویسندگی Dhyan Sreenivasan است. ماتیو توماس، دیلیش پوتان، نیشا سارنگ، سایجو کوروپ، آجو وارگسه، دیان سرنیواسان، مالاویکا مانوج و سرجیث راوی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. راتین راداکریشنان تدوین فیلم را انجام می […]

دانلود زیرنویس فیلم Prakashan Parakkatte 2022 یک فیلم درام خانوادگی هندی به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی شاهاد نیلامبور و نویسندگی Dhyan Sreenivasan است. ماتیو توماس، دیلیش پوتان، نیشا سارنگ، سایجو کوروپ، آجو وارگسه، دیان سرنیواسان، مالاویکا مانوج و سرجیث راوی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. راتین راداکریشنان تدوین فیلم را انجام می دهد در حالی که گوروپراساد فیلمبرداری را بر عهده دارد. Shaan Rahman آهنگ های اصلی و موسیقی پس زمینه را می سازد. این فیلم توسط Aju Varghese و Visakh Subramaniam تحت کمپانی Funtasic Films و با همکاری Tinu Thomas’s Hit Makers Entertainments تهیه شده است. این فیلم همچنین اولین حضور ریتونجی 5 ساله، پسر بازیگر Sreejith Ravi و نوه بازیگر T. G. Ravi را نشان می دهد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Prakashan Parakkatte 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Prakashan Parakkatte 2022 داسان پسر پراکاشان یک دانش آموز استاندارد دوازدهم است که معمولاً در مدرسه خود غایب است. به جای رفتن به کلاس، او با دوست صمیمی خود انور در شهر پرسه می زند. هنگامی که آنها موفقیت ها و تولد برادر کوچکش آخیل را جشن می گیرند، از خانواده خود احساس سرخوردگی می کند. در همین حین او عاشق نیتو می شود و این رابطه را دنبال می کند. بی احتیاطی داسان باعث تصادف تقریباً مرگبار برادرش می شود. این امر و عدم موفقیت او در امتحان نهایی باعث تغییر در نحوه ادامه زندگی او می شود.

زیرنویس فیلم Prakashan Parakkatte 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس Prakashan Parakkatte 2022 این فیلم در 14 نوامبر 2020 در روز کودک اعلام شد زیرا فیلم رویاهای یک پسر جوان را دنبال می کرد. عکاسی اصلی فیلم در 18 ژانویه 2021 در شهر Poovaranthode، Aanakkampoyil و Kozhikode آغاز شد. فیلمبرداری در 16 فوریه 2021 به پایان رسید.

زیرنویس Prakashan Parakkatte 2022  - بلو سابتايتل

حق پخش پس از نمایش فیلم توسط ZEE5 و حقوق ماهواره ای فیلم توسط Zee Keralam خریداری شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,