OG Samsung Galaxy Z Flip 5G به One UI 5.0 به روز می شود

آذر 3, 1401
8 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena سامسونگ در حال عرضه One UI 5.0 خود است و آخرین دستگاهی که به‌روزرسانی مبتنی بر اندروید 13 را دریافت کرده، Galaxy Z Flip 5G است که چند ماه پس از نسل اول Z Flip اصلی در سال 2020 عرضه شد. طبق گزارش‌ها، به‌روزرسانی میان‌افزار در […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena سامسونگ در حال عرضه One UI 5.0 خود است و آخرین دستگاهی که به‌روزرسانی مبتنی بر اندروید 13 را دریافت کرده، Galaxy Z Flip 5G است که چند ماه پس از نسل اول Z Flip اصلی در سال 2020 عرضه شد.

Samsung Galaxy Z Flip 5G updated to One UI 5.0

طبق گزارش‌ها، به‌روزرسانی میان‌افزار در حال حاضر منحصر به مدل 5G است، اگرچه سامسونگ طبق برنامه رسمی عرضه به‌روزرسانی One UI 5.0 این به‌روزرسانی را به مدل LTE نیز خواهد آورد. دارندگان Galaxy Z Flip 5G در اروپا گزارش داده‌اند که این به‌روزرسانی برای گوشی‌هایشان در دسترس است و می‌توانیم با خیال راحت انتظار داشته باشیم مناطق بیشتری در روزهای آینده دنبال شوند.

آخرین به روز رسانی One UI 5.0 احتمالا آخرین به روز رسانی سیستم عامل اصلی برای هر دو مدل نسل اول Galaxy Z Flip است. هر دو با One UI 2.1 مبتنی بر اندروید 10 در سال 2020 راه اندازی شدند و سامسونگ از سه به روز رسانی اصلی سیستم عامل پشتیبانی می کند.

برچسب‌ها:, ,