دانلود زیرنویس فیلم Mala Noche 1986 – زيرنويس آبي

بهمن 20, 1400
41 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Mala Noche 1986 مالا نوچه (همچنین با نام شب بد شناخته می‌شود) یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۱۹۸۶ است که بر اساس رمان زندگی‌نامه‌ای والت کورتیس ساخته شده است. این اولین فیلم کارگردانی گاس ون سنت بود و تیم استریتر، داگ کوئیت، ری مونگ و نایلا مک کارتی در آن بازی […]

دانلود زیرنویس فیلم Mala Noche 1986 مالا نوچه (همچنین با نام شب بد شناخته می‌شود) یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۱۹۸۶ است که بر اساس رمان زندگی‌نامه‌ای والت کورتیس ساخته شده است. این اولین فیلم کارگردانی گاس ون سنت بود و تیم استریتر، داگ کوئیت، ری مونگ و نایلا مک کارتی در آن بازی کردند. فیلم بر روی 16 میلی متر سیاه و سفید در پورتلند، اورگان فیلمبرداری شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/mala-noche-1986/

Mala Noche (1986) - IMDb

زیرنویس فیلم Mala Noche 1986 داستان رابطه بین والت، یک کارمند فروشگاه همجنس‌باز، و دو پسر مکزیکی جوان‌تر به نام‌های جانی و روبرتو پپر را دنبال می‌کند. والت و دوست زنش آنها را متقاعد می کنند که برای شام بیایند، اما جانی و پپر مجبور می شوند به هتل ارزان خود برگردند زیرا دوست دیگری قفل شده است. والت اولین پاس خود را در جانی با پیشنهاد 15 دلار به او انجام می دهد تا با او بخوابد.

Thoughts on Mala Noche (1986) - YouTube

زیرنویس Mala Noche 1986 جانی امتناع می کند و به سمت اتاق هتلش می دود و روبرتو را قفل می کند و جایی برای گذراندن شب به جز اتاق والت ندارد. والت در کنار فلفل دراز می کشد و به او اجازه می دهد تا برای رابطه جنسی در بالای صفحه قرار گیرد. با این حال، او از تلاش برای به دست آوردن جانی دست بر نمی دارد. فیلم از آنجا به روابطی که همیشه به وضوح تعریف نشده است، پیش می رود، نامتعادل از نظر سن، زبان، پول، نژاد و جنس.

Mala Noche (1986) - IMDb

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,