دانلود زیرنویس فیلم Makal 2022 – بلو سابتايتل

مرداد 28, 1401
11 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Makal 2022 ماکال یک فیلم درام خانوادگی هندی به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ساتیان آنتیکاد و نویسندگی اقبال کوتی پورام است. در این فیلم جایارام، میرا یاسمین، دویکا سانجی، سرنیواسان، بی گناه و ناسلن کی گفور به ایفای نقش می پردازند. این فیلم توسط سنترال پیکچرز تولید شده است، شرکتی […]

دانلود زیرنویس فیلم Makal 2022 ماکال یک فیلم درام خانوادگی هندی به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ساتیان آنتیکاد و نویسندگی اقبال کوتی پورام است. در این فیلم جایارام، میرا یاسمین، دویکا سانجی، سرنیواسان، بی گناه و ناسلن کی گفور به ایفای نقش می پردازند. این فیلم توسط سنترال پیکچرز تولید شده است، شرکتی که پیش از این فیلم‌های Kudumbapuranam، Kalikkalam و Oru Indian Pranayakatha از Anthikad را تولید کرده بود. این نشان‌دهنده فیلم بازگشت میرا یاسمین پس از شش سال وقفه و همچنین بیست و پنجمین فیلم مالایایی او است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Makal 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Makal 2022 زوج مادر و دختر جولیت و آپارنا بهترین بخش زندگی خود را با هم زندگی می کنند و از آزادی و سطح درک خود لذت می برند. پس از بازگشت پدر آپارنا، ناندان از خلیج فارس و ژولیت در ناحیه ای دیگر، شغل دولتی پیدا می کند، ناندان باید بفهمد که پدر دخترش است. در حالی که شکاف نسلی منجر به یک سری سوء تفاهم ها و دعواها می شود، ورود یک غریبه غیرمنتظره، پویایی پدر و دختر آنها را تغییر می دهد و حضور غریبه دلیلی برای ارتباط آنها می شود.

زیرنویس فیلم Makal 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Makal 2022 پس از 10 سال فیلمبرداری فیلم Jayaram sathyan Anthikkad در اکتبر 2021 در کرالا آغاز شد، با پیوستن Jayaram به مجموعه در 21 اکتبر . در 12 دسامبر، بازیگر Jayaram از طریق توییتی اطلاع داد که در آخرین مرحله فیلمبرداری است. فیلمبرداری در اواخر دسامبر به پایان رسید.

زیرنویس Makal 2022 - بلو سابتايتل

این فیلم نقدهای متفاوت تا مثبتی دریافت کرد، اجراها، کارگردانی، طنز را ستایش کردند، اما از طرح، نگارش و اوج آن انتقاد کردند. News Minute امتیاز 3.5/5 داد و نوشت: “این فیلم Sathyan Anthikad یک درام خانوادگی دلچسب است.” 3/5 را داد و نوشت: “جایارم، فیلم حس خوب میرا یاسمین لحظات خود را دارد اما آن را بیش از حد امن بازی می کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,