دانلود زیرنویس فیلم Love in the Limelight 2022

مرداد 18, 1401
7 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Love in the Limelight 2022 سال‌ها با نیک دوست بود، سامر تمایلی به عمومی شدن رابطه‌اش با او ندارد، زمانی که خواننده سابق گروه پسر برای یک کنسرت بازگشت به شهر می‌آید. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Love in the Limelight 2022 از آنجایی که بر اساس یک داستان […]

دانلود زیرنویس فیلم Love in the Limelight 2022 سال‌ها با نیک دوست بود، سامر تمایلی به عمومی شدن رابطه‌اش با او ندارد، زمانی که خواننده سابق گروه پسر برای یک کنسرت بازگشت به شهر می‌آید.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Love in the Limelight 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Love in the Limelight 2022 از آنجایی که بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده بود، انتظار بیشتری از این یکی داشتیم، اما متاسفانه وجود نداشت. برای عبور از آن دو تلاش طول کشید. خسته کننده شروع به توصیف آن نمی کند. چند صحنه خوب داشتم، اما به اندازه ای نبود که علاقه من را حفظ کند. اگر این یکی را از دست بدهید زندگی شما ناقص نخواهد بود.

زیرنویس فیلم Love in the Limelight 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس Love in the Limelight 2022 او با استعداد است و او نه، متأسفانه به نظر می رسد بازیگری او تحت تأثیر این واقعیت قرار گرفته است. با این احساس او فقط کار می کند، سوار بر کت پایان کار او. احتمالاً چرا به نظر می رسد آنها فقط با هم کار می کنند، نه با بازیگران دیگر.

با توجه به اینکه آنها متاهل هستند ، او نمی تواند ما را به این باور برساند. باز هم بازیگر خوبی نیست. علامت مشخصه لطفاً از ریخته گری، این دو (مخصوصاً به عنوان سرنخ) در مسائل با یکدیگر دست بردارید.

اگر کسی می تواند آواز بخواند، برقصد یا ساز بزند، آن را به عنوان یک شخصیت پس زمینه ترکیب کنید، اما از دادن نقش های اصلی که سزاوار آن نیست، دست بکشید. مشابه انتخاب بازیگری که نمی تواند این کارها را انجام دهد و نمایشی را خراب می کند، و به طرز بدی راه خود را در آن جعل می کند.

زیرنویس Love in the Limelight 2022  - بلو سابتايتل

اگرچه از یک داستان واقعی الهام گرفته شده است و این جنبه را باطل نمی کند، اما نحوه ارائه فیلم متوسط و معمولی، به مد Hallmark بود. فیلمبرداری همیشه مناسب است، اما استراحت نیاز به کار دارد، بنابراین دیگر آن را تماشا نخواهم کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,