دانلود زیرنویس فیلم Love Hostel 2022 – بلو سابتايتل

اسفند 11, 1400
48 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Love Hostel 2022 هاستل عشق یک فیلم مهیج عاشقانه هندی زبان هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی شانکر رامان و تهیه‌کنندگی گوری خان، مانیش موندرا و گاوراو ورما با نام‌های Red Chillies Entertainment و Drishyam Films است. بابی دیول، ویکرانت ماسی و سانیا مالهوترا در نقش‌های اصلی این فیلم حضور دارند. این فیلم […]

دانلود زیرنویس فیلم Love Hostel 2022 هاستل عشق یک فیلم مهیج عاشقانه هندی زبان هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی شانکر رامان و تهیه‌کنندگی گوری خان، مانیش موندرا و گاوراو ورما با نام‌های Red Chillies Entertainment و Drishyam Films است. بابی دیول، ویکرانت ماسی و سانیا مالهوترا در نقش‌های اصلی این فیلم حضور دارند. این فیلم در 25 فوریه 2022 در ZEE5 نمایش داده شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/love-hostel-2022/

Download] Love Hostel Movie Download Filmyzilla 2022 [480p, 720p, HD] -  Rawneix

زیرنویس فیلم Love Hostel 2022 احمد و جیوتی که کاملاً عاشق شده اند تصمیم گرفته اند بقیه عمر خود را با هم بگذرانند. این زوج با آگاهی از اینکه خانواده‌هایشان راضی نمی‌شوند، زیرا هر کدام از مذهب متفاوتی هستند، تصمیم می‌گیرند فرار کنند و مخفیانه ازدواج کنند. این تصمیم آنها را در معرض خطر قرار می دهد، زیرا اکنون توسط ویجی سینگ داگار، یک مزدور بی رحم که تا زمانی که آنها را پیدا نکرده و “اصلاح” نکند، متوقف نمی شود.

Love Hostel Movie Review: Shah Rukh Khan's Web Thriller Production Is Worth  Watching - Sentinelassam

زیرنویس Love Hostel 2022 برنامه های ایجاد Love Hostel برای اولین بار در اکتبر 2020 اعلام شد. شانکر رامان فیلمنامه عشق هاستل را نوشت، با این برنامه که او به عنوان کارگردان فیلم نیز فعالیت خواهد کرد. او در حین نوشتن فیلمنامه و توسعه فیلم به «سوالات دل و ذهن» و همچنین به این پرسش پرداخته است که «جامعه ما چه شده است، بلکه مسیرهایی که برای حل مشکلات خود طی می کنیم». این فیلم همچنین بر قتل های ناموسی تمرکز دارد. ویکرانت میسی و سانیا مالهوترا برای به تصویر کشیدن دو شخصیت اصلی فیلم آورده شدند و عکاسی اصلی در 23 فوریه 2021 در منطقه پاتیالای پنجاب آغاز شد.  گوری خان، گاوراو ورما، و مانیش موندرا به عنوان تهیه‌کننده فعالیت کردند و این فیلم به‌عنوان محصول مشترکی بین Red Chillies Entertainment و Drishyam Films ساخته شد.

Love Hostel (2022) summary and ending explained

بابی دیول نیز به عنوان بازی در این فیلم تایید شد. او در ابتدا تمایلی به حضور در تولید نداشت. رامان و گروهش فیلمنامه را بازنویسی کردند به این امید که برای بازیگر جذابیت داشته باشند، که با خواندن این پیش نویس دوم موافقت کرد که به گروه بپیوندد. کارگردان گفته است که این تغییرات «ضریب عاطفی فیلم را بالا برد». دئول در مقاله‌ای به تاریخ قبل از اکران فیلم، شخصیت خود را به عنوان “یک شخصیت بسیار جالب که سفری کاملاً پیچیده دارد” توصیف کرد و اینکه اقدامات این شخصیت ناشی از چیزی بود که “یک روز اتفاق افتاد که او را کاملاً تغییر داد. بنابراین حالا هر کاری که می‌کند انجام می‌دهد. او این کار را به روش صالح خود انجام می دهد.» فیلمنامه فیلم از شخصیت او خواست تا تنباکو بجود، که دئول را مجبور می کرد برای صحنه هایی که داگار در حال جویدن و صحبت کردن است، یک تکه پنبه بجود.

فیلمبرداری به دلیل اعتراض کشاورزان محلی به اقدامات کشاورزی 2020 هند به طور موقت متوقف شد. کشاورزان اظهار داشتند که از اینکه خانواده دئول حمایت خود را از اعتراض ابراز نکرده اند، ناراضی هستند. چند معترض دیگر به طور مشابه در ماه قبل فیلمبرداری فیلم دیگری را مختل کرده بودند. فیلمبرداری یک بار دیگر توسط معترضان قبل از شروع آن متوقف شد. فیلمبرداری در 31 ژوئیه 2021 به پایان رسید. سانیا مالهوترا اظهار داشت که ساخت این فیلم برای همه آنها به دلیل مضامین و طرح داستان، احساسی و سخت بود، و همچنین خاطرنشان کرد که او در طول فیلمبرداری با خوابیدن مشکل داشت.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,