دانلود زیرنویس فیلم Lost Angel 2022 – بلو سابتايتل

اسفند 25, 1400
40 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Lost Angel 2022 تانک یک پلیس بازنشسته شهر نیویورک است که با دو مشکل نوجوان کنار می آید: یکی برادرزاده او که به تازگی یتیم شده است و دیگری دختری است که جسد متلاشی شده اش در کولری در نزدیکی پارک وی هنری هادسون پیدا شده است. براي دانلود به لينک زير […]

دانلود زیرنویس فیلم Lost Angel 2022 تانک یک پلیس بازنشسته شهر نیویورک است که با دو مشکل نوجوان کنار می آید: یکی برادرزاده او که به تازگی یتیم شده است و دیگری دختری است که جسد متلاشی شده اش در کولری در نزدیکی پارک وی هنری هادسون پیدا شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/lost-angel-2022/

LOST ANGEL Official Trailer (2022) UK Thriller - YouTube

زیرنویس فیلم Lost Angel 2022 تانک که مصمم است قاتل دختر را به دست عدالت بسپارد، به خیابان‌های منهتن بالا می‌رود و سرنخ‌ها را تعقیب می‌کند و به دنبال سرنخ‌هایی درباره زندگی کوتاه غم انگیز خود می‌گردد.

We Talk With Filmmaker Simone Drake about 'Lost Angel' – That Moment In

زیرنویس Lost Angel 2022 «فرشته گمشده» نوشته لورنزو کارکاترا یکی از 20 داستان کوتاه سری Strand Originals از Mulholland Books است که داستان‌های هیجان‌انگیزی از بزرگ‌ترین نام‌های رازآلود از آرشیو مجله Strand را به نمایش می‌گذارد. لیست کامل سریال ها را در mulhollandbooks.com مشاهده کنید و به همه آنها گوش دهید!

Lost Angel | Film Threat

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,