دانلود زیرنویس فیلم Kaun Pravin Tambe? 2022 – بلو سابتايتل

مرداد 6, 1401
50 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Kaun Pravin Tambe? 2022 کاون پروین تامبه؟ یک فیلم درام ورزشی زندگی‌نامه‌ای هندی زبان محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی جیپراد دسایی است. این بر اساس زندگی کریکت باز هندی پروین تامبه است. این فیلم با بازی شریاس تالپاد و اولین نمایش آن در دیزنی + هاتستار در 1 آوریل 2022 انجام شد. براي […]

دانلود زیرنویس فیلم Kaun Pravin Tambe? 2022 کاون پروین تامبه؟ یک فیلم درام ورزشی زندگی‌نامه‌ای هندی زبان محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی جیپراد دسایی است. این بر اساس زندگی کریکت باز هندی پروین تامبه است. این فیلم با بازی شریاس تالپاد و اولین نمایش آن در دیزنی + هاتستار در 1 آوریل 2022 انجام شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Kaun Pravin Tambe? 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Kaun Pravin Tambe? 2022 این فیلم در تاریخ 1 آوریل 2022 در دیزنی + هاتستار به نمایش درآمد و به زبان هندی نیز با نام Yaar Pravin Tambe به تامیل دوبله شد؟ و تلوگو به عنوان پراوین تامبه اوارو؟.

زیرنویس فیلم Kaun Pravin Tambe? 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Kaun Pravin Tambe? 2022 از Filmfare به این فیلم 4 از 5 ستاره داد و نوشت: “کارگردان Jayprad Desai یک درام انسانی تپنده در ظاهر یک فیلم بیوگرافی ورزشی به ما داده است”. Pallabi Dey Purkayastha از The Times Of India به این فیلم 3.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “مگر اینکه با “Kaun Pravin Tambe” وارد ژانر بیوگرافی ورزشی شوید؟—بیایید در اینجا صادق باشیم— شما را گیج نمی کند. سایبال چاترجی از NDTV به این فیلم امتیاز 3 از 5 ستاره داد و نوشت: “این یک داستان زندگی جذاب را با هم ترکیب می کند که بسیار بیشتر در مورد سرسختی است تا دستاوردهای زرق و برق دار و آمارهای خیره کننده”.

زیرنویس Kaun Pravin Tambe? 2022 - بلو سابتايتل

فیلم 3 از 5 ستاره را دریافت کرد و نوشت: «تعداد کمی از بازیگران هندی به اندازه شریاس تالپاد، ستاره هندی-مراتی که برای اولین بار در فیلم اقبال ساخته ناگش کوکونور در سال 2005 با بازی یک کریکت‌باز کری‌لال توجه ملی را به خود جلب کرد، صلاحیت قبولی در فیلم زندگینامه پروین تامبه را دارند. ] روهان ناهار از ایندین اکسپرس به این فیلم 2 از 5 ستاره داد و نوشت: «شریاس تالپاد اجرای جدی در فیلم زندگینامه بیادماندنی کریکت هاتستار ارائه می دهد، که شبیه خواندن دوجین نسخه از سالنامه ویزدن پشت سر هم است».

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,