دانلود زیرنویس فیلم Juniper 2021 – زيرنويس آبي

بهمن 9, 1400
77 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Juniper 2021 در بازگشت به خانه از مدرسه شبانه روزی، یک نوجوان خود ویرانگر متوجه می شود که مادربزرگ آغشته به جین به خانه نقل مکان کرده است. نبرد اراده ها رخ می دهد که او را قادر می سازد دوباره زندگی را در آغوش بگیرد و او را با مرگ خود […]

دانلود زیرنویس فیلم Juniper 2021 در بازگشت به خانه از مدرسه شبانه روزی، یک نوجوان خود ویرانگر متوجه می شود که مادربزرگ آغشته به جین به خانه نقل مکان کرده است. نبرد اراده ها رخ می دهد که او را قادر می سازد دوباره زندگی را در آغوش بگیرد و او را با مرگ خود روبرو کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/juniper-2021/

سام (17 ساله) در یک مارپیچ خود ویرانگر بوده است که می تواند منجر به مرگ او شود. او از مدرسه شبانه روزی به خانه برمی گردد تا مادربزرگ انگلیسی خود را که روی ویلچر نشسته بود، پیدا کند، روث به آنجا نقل مکان کرده است. زندگی و عشق به بطری. سام به زودی خود را عمیقاً با شوخ طبعی الکلی و شوتزپا او می بیند.

اولین ملاقات آنها ناخوشایند است؛ دوم خشونت آمیز. اوضاع وقتی بدتر می شود که سام خود را تنها با او و پرستارش سارا برای تعطیلات مدرسه می بیند. هر دو شخصیت با اراده، نبرد برتری در جریان است و سام را قادر می سازد تا زندگی را دوباره در آغوش بگیرد و روت با مرگ خود روبرو شود.

Juniper (2021) - IMDb

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,