دانلود زیرنویس فیلم I Want to Talk About Duras 2021

مرداد 20, 1401
53 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم I Want to Talk About Duras 2021 در حال حاضر، هیچ کس انتظار ندارد که فیلمی از کلر سایمون بی‌تقاضا یا اهلی باشد. این کارگردان فرانسوی شهرت خود را بر اساس فیلمسازی پرمخاطره و چالش برانگیز ساخته است و جرأت می کند در جایی که دیگران از آنها دوری می کنند سؤال […]

دانلود زیرنویس فیلم I Want to Talk About Duras 2021 در حال حاضر، هیچ کس انتظار ندارد که فیلمی از کلر سایمون بی‌تقاضا یا اهلی باشد. این کارگردان فرانسوی شهرت خود را بر اساس فیلمسازی پرمخاطره و چالش برانگیز ساخته است و جرأت می کند در جایی که دیگران از آنها دوری می کنند سؤال بپرسد. در من می‌خواهم درباره دوراس صحبت کنم ، که برای پوسته طلایی در شصت و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم سن سباستین رقابت می‌کند، این نام تجاری تجاوز و شجاعت بیش از هر زمان دیگری قانع‌کننده‌تر است، زیرا تصاویر سایمون افکار و احساساتی را برمی‌انگیزد که صادقانه و ناراحت‌کننده هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم I Want to Talk About Duras 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم I Want to Talk About Duras 2021 این فیلم از Je voudrais parler de Duras الهام گرفته شده است، کتابی که در آن یان آندریا مصاحبه‌ای را ارائه می‌کند که با کمال میل انجام داده است، به این امید که ارتباط قدرتمندی که او را به نویسنده و فیلم‌ساز مشهور فرانسوی مارگریت دوراس پیوند می‌دهد. سیمون که با بازی‌های فوق‌العاده‌ای از سوان آرلو (در نقش آندره‌آ) و امانوئل دووس (در نقش روزنامه‌نگار میشل مانسو) خوشایند است، مکالمه آنها را با زحمت بازسازی می‌کند. تنش عاطفی قابل لمس است، اما این دقت فکری نشان داده شده توسط هر دو طرف است که عمیق ترین تأثیر را بر جای می گذارد. مانسو ثابت می‌کند که یک محقق بی‌رحم اما همدل است که از ناراحت‌کننده‌ترین سؤالات خودداری نمی‌کند. آندریا روحی شکنجه‌شده است که قادر به درک ماهیت و نیروی عشقی است که پاهایش را از زیر او می‌کوبد و هویتش را محو می‌کند تا او را دوباره متولد کند. حضور همه جانبه مارگریت دوراس در همه صحنه ها نفوذ می کند – زنی که می تواند یک لحظه درخشان و حساس باشد، لحظه ای بی رحم و کوچک فکر.

تصاویری از زندگی واقعی که با بازگویی داستانی مصاحبه در هم آمیخته شده اند، بینشی از نحوه انجام این رابطه را به ما می دهند. ما هیچ شکی در مورد ناسالم بودن پیوند آنها و یا صداقت آن نداریم.

زیرنویس فیلم I Want to Talk About Duras 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس I Want to Talk About Duras 2021 در ابتدا، او چیزی بیش از یک تحسین پرشور نیست، یک دانشجوی همجنسگرای جوان در فلسفه که همه چیز را کنار می گذارد، وقتی که بت او که 38 سال از او بزرگتر است، در نهایت شروع به جلب توجه می کند. علاوه بر سن، این دو عاشق از نظر موقعیت و تجربه زندگی به شدت ناسازگار هستند و رابطه آنها را تبدیل به یک مبادله آشکارا نابرابر می کند. با این حال، ارتباط بین این دو صادقانه و غیرقابل نابودی است. آندره آ به مانسو اعتراف می کند که احساس می کند تا قبل از اولین برخوردش با دوراس هرگز واقعاً عشق ورزی نکرده است. او توضیح می‌دهد که چگونه خواسته‌ها و نیازهای خودش همیشه تابع خواسته‌های او بوده است، و چگونه او می‌خواهد او را تا حدی کنترل کند که او را از تمایل به خوردن چیزی غیر از آنچه که خودش مشتاق آن است، منع کند. آندریا که به طور مداوم تحقیر شده، به دلیل تمایلات خود (که دوراس آن را یک عمل وحشیانه توصیف می کند) مورد توهین قرار می گیرد و تا مرزهای بیرونی سلامت عقل خود رانده می شود، همچنان به شادی که اشتیاقش برای او به ارمغان آورده است، چسبیده است. او خود را خوش شانس می‌داند که مورد توجه بت خود، موضوع آرزوی او باشد. پیوند آنها دری نادر را به دنیایی شگفت‌انگیز باز کرده است، دنیایی که او عمیقاً به آن احترام می‌گذارد، و جاودانگی و متعالی‌ترین تجربیات موجود را برای انسان فانی به او عطا می‌کند.

زیرنویس I Want to Talk About Duras 2021 - بلو سابتايتل

برنامه بازی سایمون به تمرکز متعهد، صبر و پذیرش ما نیاز دارد، اما جوایز برای کسانی که آماده اند تا قلب و روح خود را باز کنند، عالی است، همانطور که دو فرد مشکلی که روی صفحه می بینیم، قلب خود را باز کردند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,