Huawei P60 Pro لنزهای تله فوتو جدید، نمونه های دوربین بیشتری را روی سطح می آورد

Huawei P60 Pro لنزهای تله فوتو جدید، نمونه های دوربین بیشتری را روی سطح می آورد
اسفند 23, 1401
76 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena انتظار می رود هواوی هفته آینده سری P60 را در چین معرفی کند و حساب های مربوط به این شرکت در Weibo همچنان تیزرها و ویدیوهای رسمی از قابلیت های زوم پرچمدار جدید P60 Pro را منتشر می کنند. به گفته ریچارد یو، مدیر عامل هواوی […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena انتظار می رود هواوی هفته آینده سری P60 را در چین معرفی کند و حساب های مربوط به این شرکت در Weibo همچنان تیزرها و ویدیوهای رسمی از قابلیت های زوم پرچمدار جدید P60 Pro را منتشر می کنند.

به گفته ریچارد یو، مدیر عامل هواوی CBG، گوشی جدید می‌تواند با نور خورشید در قاب عکس بگیرد، در حالی که جزئیات را در پیش‌زمینه به اندازه کافی روشن و قابل مشاهده نگه می‌دارد.

Image from a Huawei P60 phone, shared by Richard Yu

این گوشی همچنین در تاریکی تقریباً کامل، جایی که جسم دارای نور پس‌زمینه است، عکس‌های دقیقی می‌گیرد. یک ویدیوی رسمی همچنین نشان می‌دهد که این گوشی می‌تواند تصاویری با جزئیات فوق‌العاده از ماه بگیرد که در تئوری، می‌تواند قوانین اپتیک و فیزیک را دور بزند.

با کنار گذاشتن ادعاهای مربوط به عکس های ماه، انتظار می رود هواوی نوع جدیدی از لنزهای پریسکوپ را ارائه کند که مسئول عکس های حتی بهتر در شب است. آرایه سنسور جدید OV64B RYYB خواهد بود و پیکسل سبز را حذف می کند، که در تئوری، نور بیشتری را در عکس های کم نور امکان پذیر می کند. پتنت CNIPA فاش شده است که با یک لنز 6P در پشت Prism OIS عرضه می شود و زوم 3.6 برابری را ارائه می دهد.

New periscope lens patent at CNIPA

دوربین های دیگر Huawei P60 Pro باید واحد اصلی 50 مگاپیکسلی با سنسور 1/1.4 اینچی Sony IMX888 و دیافراگم متغیر f/1.4-4.0 باشند. دوربین سوم دارای لنز فوق عریض و سنسور 50 مگاپیکسلی 1/2.51 اینچی سونی IMX858 خواهد بود.

سری P همیشه برای به نمایش گذاشتن بهترین ها در زمینه عکاسی بوده است و ما شکی نداریم که هوآوی فناوری های فوق العاده ای در آستین خود دارد. امیدواریم در 10 روز منتهی به رویداد در 23 مارس جزئیات بیشتری را بدانیم.