دانلود زیرنویس فیلم How to Love Mr. Heartless 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 14, 1401
12 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم How to Love Mr. Heartless 2022 یانیان یک دختر خوب و یک خواهر قابل اعتماد برای خانواده اش هر کاری انجام می دهد. او همچنین عاشق تهیه غذا و آشپزی برای آنهاست تا نشان دهد که چقدر به او اهمیت می دهد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم How to […]

دانلود زیرنویس فیلم How to Love Mr. Heartless 2022 یانیان یک دختر خوب و یک خواهر قابل اعتماد برای خانواده اش هر کاری انجام می دهد. او همچنین عاشق تهیه غذا و آشپزی برای آنهاست تا نشان دهد که چقدر به او اهمیت می دهد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم How to Love Mr. Heartless 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم How to Love Mr. Heartless 2022 او همچنین سعی خواهد کرد با آشپزی‌اش بلو را بشناسد، مرد جوان خوش‌تیپی که اغلب سرد و از همه دور است، اما در عین حال مردی است که در مراقبت از یانیان در زمان نیاز تردیدی نداشت.

زیرنویس فیلم How to Love Mr. Heartless 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس How to Love Mr. Heartless 2022 یانیان تلاش می کند تا محبت بلو را به خود جلب کند زیرا او نمی تواند کاری را که او برای او انجام داده بود فراموش کند و نمی تواند عاشق او نشود. آیا یانیان بالاخره کسی است که می تواند بلوز آبی را از بین ببرد؟

زیرنویس How to Love Mr. Heartless 2022 - بلو سابتايتل

یا اینکه یک ماموریت خسته کننده و شکست خورده دیگر برای به دست آوردن قلب او خواهد بود؟ برای شروع، آیا آبی هنوز هم قلب دارد؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,