دانلود زیرنویس فیلم Girl Picture 2022 – بلو سابتايتل

مرداد 6, 1401
79 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Girl Picture 2022 بهترین دوستان میمی و رونکو بعد از مدرسه در یک کیوسک اسموتی فودکورت کار می کنند و رک و پوست کنده داستان های ناامیدی و انتظارات خود را در مورد عشق با هم عوض می کنند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Girl Picture 2022 میمی ناسازگار، […]

دانلود زیرنویس فیلم Girl Picture 2022 بهترین دوستان میمی و رونکو بعد از مدرسه در یک کیوسک اسموتی فودکورت کار می کنند و رک و پوست کنده داستان های ناامیدی و انتظارات خود را در مورد عشق با هم عوض می کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Girl Picture 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Girl Picture 2022 میمی ناسازگار، که به طور غیرمنتظره ای در هیجان یک عاشقانه جدید با اِما (یک اسکیت باز که برای مسابقات قهرمانی اروپا تمرین می کند) غرق شده است، در تلاش است تا خود را با اعتماد و سازش مورد نیاز یک رابطه پایدار وفق دهد.

زیرنویس فیلم Girl Picture 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Girl Picture 2022 در همین حال، رونکو خسته‌کننده و بی‌نظیر به صحنه مهمانی نوجوانان وارد می‌شود، و در یک سری برخوردهای ناخوشایند با اعضای جنس مخالف اتفاق می‌افتد، در حالی که امیدوار است نسخه‌ای از رضایت خود را پیدا کند.

زیرنویس Girl Picture 2022 - بلو سابتايتل

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,