دانلود زیرنویس فیلم Fenced In 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 10, 1401
11 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Fenced In 2022 یک کمدی به کارگردانی روبرتو سانتوچی با بازی لئاندرو هاسوم، مائوریسیو مانفرینی و جولیا رابلو است. والتر در محل کار دچار مشکل می شود و تصمیم می گیرد به محله ای آرام تر نقل مکان کند. متأسفانه، برای والتر شانس با او نیست زیرا همسایگان جدید او چیزی جز […]

دانلود زیرنویس فیلم Fenced In 2022 یک کمدی به کارگردانی روبرتو سانتوچی با بازی لئاندرو هاسوم، مائوریسیو مانفرینی و جولیا رابلو است. والتر در محل کار دچار مشکل می شود و تصمیم می گیرد به محله ای آرام تر نقل مکان کند. متأسفانه، برای والتر شانس با او نیست زیرا همسایگان جدید او چیزی جز ساکت هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Fenced In 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Fenced In 2022 یک کمدی سرگرم کننده با مضمون محله است. این نسخه برزیلی چیزی است که قبل از بیرون آمدن از هالیوود (یا هر جایی که ممکن است فیلمبرداری شود) بارها دیده‌ایم.

فرض ساده است: زندگی سازمان یافته یک خانواده با به هم ریختگی خانواده دیگر به چالش کشیده می شود و این جای خود را به یک سری شوخی های یک ساعت و نیم می دهد.

یک بار دیگر باید قواعد یک ژانر فرعی را پیش ببریم. به این ترتیب، این کیفیت این فیلم اگر کمتر از آن امتیاز نباشد، حداکثر نمره 6 از ده را می گیرد.

زیرنویس فیلم Fenced In 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Fenced In 2022 روی شور و شوق قهرمان خود، با بازی لئاندرو هاسوم، حساب می کند، که خود را کاملاً خارج از منطقه راحتی خود می بیند، از این رو بهانه عالی برای نوشتن فیلمنامه ای است که به بازیگر اجازه می دهد مهارت کمدی خود را به نمایش بگذارد.

زیرنویس Fenced In 2022 - بلو سابتايتل

این یک فیلم مضحک و احمقانه است که از طنز آسان و شوخی های ساده استفاده می کند و در واقع سناریوهایی را به تصویر می کشد که نسبتاً سورئال هستند با طرح های تئاتری که حول اختلاف و عصبانیت همسایگان می چرخد. این یک سرگرمی بی ضرر است، بنابراین نیازی به جدا کردن فیلم نیست، اما به اندازه کافی خنده دار نیست که آن را در 10 فیلم برتر کمدی قرار دهیم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,