EA به زودی اطلاعات بیشتری در مورد ریمیک Dead Space فاش می کند

EA به زودی اطلاعات بیشتری در مورد ریمیک Dead Space فاش می کند
مرداد 27, 1401
88 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay به نظر می رسد EA ممکن است پس از چند ماه خلوت درباره عنوان ترسناک آینده، اطلاعات بیشتری در مورد بازسازی Dead Space فاش کند. به نظر می رسد که گیمرها می توانند اطلاعات خوبی در مورد عناوین ترسناک علمی تخیلی آینده در چند هفته آینده […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay به نظر می رسد EA ممکن است پس از چند ماه خلوت درباره عنوان ترسناک آینده، اطلاعات بیشتری در مورد بازسازی Dead Space فاش کند.

به نظر می رسد که گیمرها می توانند اطلاعات خوبی در مورد عناوین ترسناک علمی تخیلی آینده در چند هفته آینده به دست آورند. در مرحله اول، بازی بقا و ترسناک The Callisto Protocol وجود دارد که قصد دارد گیم پلی کاملاً جدیدی را در Gamescom امسال نشان دهد. اکنون، EA ممکن است در حال آماده شدن برای پرده برداری از اطلاعات بیشتری در مورد Dead Space Remake آینده خود باشد، که تا حدودی مانند یک راه اندازی مجدد نرم برای این فرنچایز تحسین شده عمل می کند زیرا EA به نظر می رسد شروع داستان مهندس آیزاک کلارک را به طور کامل بازبینی کند.

Dead Space Remake در EA Play Live 2021 معرفی شد، و در حالی که در اواخر همان سال برخی از گیم‌پلی‌های اولیه را به نمایش گذاشت، به طرفداران اطلاع داده شد که باید تا سال 2022 منتظر بمانند تا بازی را بهتر ببینند. از آغاز سال 2022، به کسانی که بازی را پیش بینی می کردند، اطلاع داده شده است که برای دریافت آن تا سال 2023 منتظر خواهند بود، و اطلاعات کمی از بازسازی فضای مرده به اشتراک گذاشته شده است. با این حال، به نظر می رسد که اکنون EA بالاخره آماده است تا آنچه را که تیم Motive Studios روی آن کار کرده است، نشان دهد.

طبق گزارش‌ها، پایان ماه سپتامبر زمانی خواهد بود که طرفداران می‌توانند منتظر نگاهی عمیق و عمیق به بازسازی Dead Space باشند. این در طول یک رویداد با ارائه که با سؤالات توسعه دهنده دنبال می شود، انجام می شود. امیدواریم این فرصتی دیگر باشد تا ببینیم که بازسازی تا چه حد در Dead Space اصلی بهبود یافته است. در حال حاضر، طرفداران به‌روزرسانی‌های بصری اصلی را دیده‌اند که به نسخه بازسازی می‌شوند، اما تغییرات دیگری نیز وجود دارد.

به عنوان مثال، برخی از محتوای برش‌خورده از Dead Space ظاهراً به بازسازی نیز راه پیدا می‌کنند. هر آنچه که EA برای این ارائه جدید برنامه ریزی کرده است، تا زمانی که نگاهی تازه به کار Motive بر روی Dead Space Remake داشته باشد، مطمئناً طرفداران زیادی را هیجان زده خواهد کرد. با توجه به اینکه تقریباً ده سال از ورود Dead Space در سومین بازی خود می گذرد، بسیاری مشتاقانه منتظر بازگشت به فرانچایز منحصر به فرد ترسناک هستند.

با تاریخ انتشار تعیین شده برای ژانویه 2023، یک ارائه در سپتامبر برای Dead Space Remake به EA و Motive زمان زیادی می‌دهد تا در ماه‌های منتهی به انتشار بازی، هیاهو در اطراف بازی ایجاد کنند. علاوه بر Dead Space جدید، EA عناوین تک نفره دیگری نیز در دست ساخت دارد، از جمله Star Wars Jedi: Survivor و یک بازی برنامه ریزی شده Black Panther. طبق یک جلسه اخیر سرمایه گذاران، همه اینها بخشی از تمرکز جدید EA بر روی بازی های تک نفره است.

Dead Space در تاریخ 27 ژانویه 2023 برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , , ,