دانلود زیرنویس فیلم Disney Summer Magic Quest 2022

مرداد 24, 1401
42 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Disney Summer Magic Quest 2022 یک مسابقه ویژه تابستانی که شامل ستاره‌های زامبی است که چالش‌ها را در EPCOT در یک ماجراجویی باورنکردنی به عنوان بخشی از جشن پنجاهمین سالگرد استراحتگاه جهانی والت دیزنی انجام می‌دهند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Disney Summer Magic Quest 2022 آیا برای هیجان […]

دانلود زیرنویس فیلم Disney Summer Magic Quest 2022 یک مسابقه ویژه تابستانی که شامل ستاره‌های زامبی است که چالش‌ها را در EPCOT در یک ماجراجویی باورنکردنی به عنوان بخشی از جشن پنجاهمین سالگرد استراحتگاه جهانی والت دیزنی انجام می‌دهند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Disney Summer Magic Quest 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Disney Summer Magic Quest 2022 آیا برای هیجان انگیزترین ماجراجویی تابستان امسال آماده اید؟ Disney’s Summer Magic Quest یک نمایش بازی سرگرم‌کننده پر از چالش‌های دیوانه‌کننده و ماموریت‌های هیجان‌انگیز است که مطمئناً شما را در انتظار جدیدترین تجربیات در مرکز Epcot در دنیای دیزنی نگه می‌دارد.

در این قسمت بعدی از ویژه‌های Disney Magic Quest، ستاره‌های فیلم جدید Zombies 3 را دنبال می‌کنیم که بعد از ساعت‌ها در سرتاسر جهان و فراتر از آن، در پارک Epcot در والت دیزنی ورلد روبه‌رو می‌شوند. در طول نمایش، تیم قرمز و تیم آبی در بازی‌ها به رقابت می‌پردازند و سواری‌های هیجان‌انگیز جدیدی را امتحان می‌کنند که Epcot باید ارائه دهد و در عین حال تلاش می‌کند تا اولین مسابقه جادویی تابستانی دیزنی را برنده شود.

زیرنویس فیلم Disney Summer Magic Quest 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس Disney Summer Magic Quest 2022 تماشای دیزنی Summer Magic Quest بسیار سرگرم کننده است. دیدن برخی از بازیگران فیلم‌های زامبی‌ها، مانند میلو مانهایم، مگ دانلی، مت کورنت، کایلی راسل و پیرس جوزا، خارج از شخصیت‌های شخصیت فیلم و تماشای واکنش‌های واقعی آن‌ها بسیار جالب است. رقبا همچنین به Guardians of the Galaxy: Cosmic Rewind و Ratatouille Adventure سواری Remy’s Ratatouille Adventure دسترسی پیدا می کنند، که واقعاً باعث می شود که اکنون به Epcot بروم! فیلمبرداری عالی است، زیرا تمام چالش‌ها را کاملاً به تصویر می‌کشد و بهبود می‌بخشد.

پیام Disney Summer Magic Quest این است که هم جهان را جشن بگیرید و هم به آن پاسخ دهید. توجه داشته باشید که فعالیت ستاره ها در پارک ها نباید در هنگام بازدید از پارک به تنهایی انجام شود.

زیرنویس Disney Summer Magic Quest 2022  - بلو سابتايتل

من به Disney Summer Magic Quest 4 از 5 ستاره را می دهم و آن را برای سنین 5 تا 12 سال به علاوه بزرگسالان توصیه می کنم. در 26 ژوئن 2022 در کانال دیزنی منتشر می شود و در 12 اوت 2022 به دیزنی + می آید. توسط Katherine S.، KIDS FIRST!

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,