دانلود زیرنویس فیلم De forbandede år 2 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 7, 1401
98 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم De forbandede år 2 2022 خانواده اسکوف تقسیم شده است. پسر آکسل که به جنبش مقاومت پیوست، مخفی شده و از یک آماتور آرمان‌گرا، به یک پارتیزان سرسخت تبدیل می‌شود. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم De forbandede år 2 2022 کارل برای کار زندگی‌اش می‌جنگد و وقتی دولت ائتلافی […]

دانلود زیرنویس فیلم De forbandede år 2 2022 خانواده اسکوف تقسیم شده است. پسر آکسل که به جنبش مقاومت پیوست، مخفی شده و از یک آماتور آرمان‌گرا، به یک پارتیزان سرسخت تبدیل می‌شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم De forbandede år 2 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم De forbandede år 2 2022 کارل برای کار زندگی‌اش می‌جنگد و وقتی دولت ائتلافی فرو می‌پاشد، ناگهان از حمایت سیاسی محروم می‌شود و باید برای اطمینان از آینده‌ای برای خانواده، هر شرطی را رعایت کند.

زیرنویس De forbandede år 2 2022 این امر رابطه با اوا را تحت فشار بیشتری قرار می دهد، زیرا او همیشه در همکاری شوهرش با قدرت اشغالگر مشکل داشته است. مقاومت روزافزون در برابر اشغال و خشونت فزاینده آلمانی ها عواقب مهلکی برای خانواده دارد.

سال های نفرین شده یک داستان حماسی در دو قسمت است که چالش ها و مبارزات یک خانواده را در طول جنگ جهانی دوم به تصویر می کشد. این قسمت دوم است که در سال های 1943-1945 اتفاق می افتد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,