Dark Souls 3 دارای مود جدیدی با اندازه بسط می شود

Dark Souls 3 دارای مود جدیدی با اندازه بسط می شود
تیر 21, 1401
126 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي Dark Souls Archthrones به بازیکنان دلیلی می دهد تا با مبارزه سخت Dark Souls 3، با داستانی جدید و دنیاهای منحصر به فرد، دوباره خود را شکنجه دهند. سری بازی‌های Soulsborne توسط FromSoftware به دلیل مبارزات غیرقابل بخشش، حس منحصر به فرد داستان سرایی […]

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي Dark Souls Archthrones به بازیکنان دلیلی می دهد تا با مبارزه سخت Dark Souls 3، با داستانی جدید و دنیاهای منحصر به فرد، دوباره خود را شکنجه دهند.

سری بازی‌های Soulsborne توسط FromSoftware به دلیل مبارزات غیرقابل بخشش، حس منحصر به فرد داستان سرایی و موارد دیگر مورد تحسین قرار گرفته‌اند. Elden Ring گواه دیگری بر این موفقیت است، زیرا بازی با استقبال فوق العاده مثبت طرفداران و منتقدان روبرو شد. با توجه زیادی که به بازی‌های Soulsborne شده‌اند، مطمئناً آن‌ها یک جامعه مودینگ فعال دارند، با طرفدارانی که هر کاری انجام می‌دهند، از آسان‌تر کردن Elden Ring گرفته تا ارائه یک مد در اندازه DLC به Dark Souls 3 با عناصر جدید.

Dark Souls Archthrones جدیدترین مود در اندازه الحاقی برای Dark Souls 3 است که به بازیکنان داستانی جایگزین برای داستانی که در بازی اصلی یافت می شود به همراه پنج دنیای منحصر به فرد برای کاوش می دهد. محیط Dark Souls Archthrones از طریق Nexus of Embers از Dark Souls 3 قابل دسترسی است و البته حاوی تعداد زیادی دشمنان و باس‌های دشوار است که بازیکن برای تکمیل تلاش اصلی باید بر آنها غلبه کند.

علاوه بر دشمنان جدید، متحدانی نیز وجود خواهند داشت که بازیکنان می توانند با آنها ملاقات کنند. Lothric همچنین در این مد Dark Souls 3 به همراه برخی از مکان‌های معروف Dark Souls کمی تغییر خواهد کرد. واضح است که تیم توسعه Dark Souls Archthrones با این ساخته بلندپروازانه عمل کرده است، همانطور که در اسکرین شات های جدیدی از مود که اخیراً رونمایی شده است، نشان داده شده است. با گذشت زمان، تیم امیدوار است تا قبل از اینکه در نهایت منتشر شود، دشمنان، ماموریت‌های جدید و سایر موارد اضافه شده را به Dark Souls Archthrones بیاورد.

چیزی که طرفداران ممکن است از اسکرین شات های ارائه شده توسط تیم مود متوجه شوند این است که Dark Souls Archthrones تأثیر واضحی از Demon’s Souls دارد. به همین دلیل مواردی مانند طرح بندی جهان و شکل روح در Dark Souls Archthrones در دسترس خواهند بود. تا کنون، توسعه مود برای بیش از دو سال ادامه داشته است، اما به نظر می رسد هنوز تیمی که روی Archthrones کار می کند کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. در صفحه Patreon این مود، توسعه دهندگان آن به طور مداوم در مورد چگونگی صیقل دادن بیشتر آن بحث می کنند.

مدهای دیگری در ابعاد توسعه برای Dark Souls 3 وجود دارد که بازیکنان می توانند در زمان انتظار برای Archthrones از آنها لذت ببرند. اخیراً یکی از مدها به دنبال آن بود که بازی Bloodborne را با مکانیک های عنوان 2015 بازسازی کند. همچنین، Dark Souls 3 Convergence نیز وجود دارد، مدی که توسط طرفداران به عنوان ادامه این سری مورد استقبال قرار می گیرد و اساسا چیزی شبیه به Dark Souls 4 به آنها می دهد.

Dark Souls 3 برای PC، PS4 و Xbox One در دسترس است.

برچسب‌ها:, , , ,