دانلود زیرنویس فیلم Cuttputlli 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 11, 1401
27 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Cuttputlli 2022 یک فیلم جنایی روانشناختی هندی زبان هندی محصول 2022 به کارگردانی Ranjit M. Tewari و محصول Pooja Entertainment است. این فیلم بازسازی فیلم تامیلی راتساسان 2018 است و آکشای کومار، راکول پریت سینگ، چاندراچور سینگ و سارگون مهتا در آن بازی می‌کنند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم […]

دانلود زیرنویس فیلم Cuttputlli 2022 یک فیلم جنایی روانشناختی هندی زبان هندی محصول 2022 به کارگردانی Ranjit M. Tewari و محصول Pooja Entertainment است. این فیلم بازسازی فیلم تامیلی راتساسان 2018 است و آکشای کومار، راکول پریت سینگ، چاندراچور سینگ و سارگون مهتا در آن بازی می‌کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Cuttputlli 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Cuttputlli 2022 ماموریت یک پلیس برای ردیابی قاتل زنجیره ای که دختران مدرسه ای را ربوده و آنها را در شهر می کشد. در اکتبر 2018، ویشنو ویشال، بازیگر اصلی راتساسان تایید کرد که حقوق بازسازی هندی فیلم را به دست آورده است. گزارش های اولیه ادعا کردند که بازیگر آیوشمان خورانا برای بازسازی مورد نظر قرار گرفته است. با این حال، در ژوئیه 2021، آکشی کومار و راکول پریت سینگ برای بازی در بازسازی، که پس از آن ماموریت سیندرلا نام داشت، تایید شد.

فیلمبرداری این فیلم در 21 اوت 2021 در بریتانیا آغاز شد و در اکتبر 2021 به پایان رسید. عکاسی اصلی در فوریه 2022 در Mussoorie از سر گرفته شد و کل فیلم در دهرادون در 17 فوریه 2022 به پایان رسید.

زیرنویس فیلم Cuttputlli 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Cuttputlli 2022 موسیقی این فیلم توسط تانیشک باغچی، دکتر زئوس و آدیتیا دو ساخته شده است. امتیاز پس زمینه توسط جولیوس پاکیام ساخته شده است. اولین تک‌آهنگ با عنوان «سعثیه» در ۲۴ اوت ۲۰۲۲ منتشر شد. دومین تک‌آهنگ با عنوان «ربا» در 30 اوت 2022 منتشر شد.

این فیلم در ابتدا به عنوان ماموریت سیندرلا نام داشت قبل از اینکه در 19 اوت 2022 به Cuttputtli تغییر کند. این فیلم در 2 سپتامبر 2022 در دیزنی + Hotstar به نمایش درآمد.

زیرنویس Cuttputlli 2022 - بلو سابتايتل

یک منتقد DNA هند به فیلم 4 از 5 ستاره داد و نوشت: “فیلم همه چیز را ارائه می دهد، از اکشن، درام، لحظات اشک آور و خیلی چیزهای دیگر”. یکی از منتقدان زی نیوز به این فیلم 4 از 5 ستاره داد و نوشت: «کاتپوتلی دارای خط داستانی قوی، ارزش تولید شگفت‌انگیز و بازی‌های خیره‌کننده است».  روناک کوتچا از تایمز هند به این فیلم امتیاز 3.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “با محیط سرد و مرطوبش در یک شهر تپه ای غیرقابل توصیف، کاتپوتلی جو وهم آلود یک کودونیت کمپی را کاملاً درست می کند”. منتقد Pinkvilla به فیلم 3 از 5 ستاره داد و نوشت: “Cuttputtli یک بازسازی وفادار از Ratsasan است که دارای جوانب مثبت و برخی معایب است”. Zinia Bandyopadhyay از News 18 به این فیلم امتیاز 2.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “Cuttputlli موفق می شود شما را جذب کند، اما حواس پرتی نیز وجود دارد، اما در کل فیلم موفق می شود سرعت خود را حفظ کند”. سوکانیا ورما از ردیف به این فیلم امتیاز 2 از 5 ستاره داد و نوشت: «اوج کاملاً پوچ کاتپوتلی باعث می‌شود که از خنده‌های ناخواسته روی زمین غلت بزنی». شوبهرا گوپتا از ایندین اکسپرس به فیلم 1 از 5 ستاره داد و نوشت: “هیچ چیز در مورد این مهیج که فاقد هیجان است، آنطور که باید کار می کند. فیلم آکشای کومار».

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,