Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion رتبه بندی شده توسط ESRB

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion رتبه بندی شده توسط ESRB
مرداد 25, 1401
81 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay اخباری به صورت آنلاین ظاهر می شود که نشان می دهد بازی اکشن RPG Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion آتی Square Enix توسط ESRB رتبه بندی شده است. تنها چند ماه از زمانی که اسکوئر انیکس اعلام کرد که Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay اخباری به صورت آنلاین ظاهر می شود که نشان می دهد بازی اکشن RPG Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion آتی Square Enix توسط ESRB رتبه بندی شده است.

تنها چند ماه از زمانی که اسکوئر انیکس اعلام کرد که Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion را در اواخر امسال بر روی تمامی پلتفرم‌های اصلی بازی عرضه می‌کند، می‌گذرد. طرفداران بازی ویدیویی محبوب Final Fantasy 7 که نمی‌توانستند از طریق عنوان اصلی PlayStation Portable بازی کنند، بالاخره می‌توانند این کار را انجام دهند. قبل از راه‌اندازی اکشن RPG، به نظر می‌رسد که Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion قبلاً امتیاز ESRB خود را دریافت کرده است و به طرفداران این فرصت را می‌دهد تا درباره تغییراتی که ممکن است در ریمستر اعمال شود، حدس بزنند.

Crisis: Core Final Fantasy 7 که اولین بار در سال 2007 در ژاپن منتشر شد، داستان و ماجراهای Zack Fair در SOLDIER را روایت می کند. برای کسانی که با طرح اصلی FF7 آشنا نیستند، زک نقش مهمی را در سفر Cloud Strife قهرمان داستان Final Fantasy 7 به عنوان یک سرباز Shinra ایفا می کند. علیرغم حضور حداقلی زک در بازی RPG اصلی پلی‌استیشن، به نظر می‌رسد که جامعه نقطه نرمی برای این شخصیت ایجاد کرده است. به همین دلیل است که Square Enix 15 سال پیش Crisis Core را توسعه و تولید کرد.

اگرچه تاریخ انتشار رسمی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion هنوز فاش نشده است، اخباری از قبل به صورت آنلاین منتشر شده است که نشان می دهد RPG اکشن امتیاز ESRB خود را دریافت کرده است. به ریمستر امتیاز «T» و همچنین برچسب‌هایی برای خون و خشونت داده شده است. در مقایسه با عنوان اصلی PlayStation Portable، رتبه‌بندی ثابت باقی می‌ماند، اما برچسب‌هایی مانند زبان ملایم و تم‌های پیشنهادی ملایم وجود ندارد. این ممکن است به این معنی باشد که Square Enix رویکرد سانسور شده تری نسبت به ریمستر دارد، با توجه به اینکه نسخه اصلی از نظر گیم پلی و صحنه های داستانی چقدر گرافیکی و خشونت آمیز می تواند باشد.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion - gametplay.com

با توجه به اینکه بیش از یک دهه از انتشار بازی اصلی Crisis Core می گذرد، طرفداران احتمالاً خوشحال هستند که اکشن RPG امسال یک نسخه بازسازی شده برای پلتفرم های بازی مدرن دریافت می کند. جامعه بازی باید منتظر چیزهای زیادی باشد، به خصوص که اسکوئر انیکس عناصر جدید Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion و ویژگی‌های گیم‌پلی جدید را به نمایش گذاشته است تا به خوبی با سلیقه نسل فعلی بازی مطابقت داشته باشد. علاوه بر این، اسکوئر انیکس تأیید کرده است که این بازی اکنون کاملاً صدادار خواهد بود و امکان داستان‌گویی همه‌جانبه‌تر را فراهم می‌کند.

در حالی که تنها یک ماه دیگر به سه ماهه آخر سال 2022 باقی مانده است، احتمالا Square Enix به زودی جزئیات بیشتری از Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion را فاش خواهد کرد. امیدواریم این شامل تاریخ انتشار رسمی بازی و اطلاعات بیشتر در مورد تغییراتی باشد که تیم سازنده در اکشن RPG ایجاد خواهد کرد.

بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion در زمستان امسال برای PC، PS4، PS5، Switch، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,