دانلود زیرنویس فیلم Breaking 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 6, 1401
20 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Breaking 2022 شکستن یک فیلم مهیج آمریکایی محصول 2022 است که جان بویگا در نقش یک کهنه سرباز سابق تفنگداران دریایی که در مشکلات مالی قرار دارد و یک بانک را سرقت می کند بازی می کند. این فیلم توسط ابی داماریس کوربین نویسندگی و کارگردانی شده و کوامه کوئی-آرمه به نویسندگی […]

دانلود زیرنویس فیلم Breaking 2022 شکستن یک فیلم مهیج آمریکایی محصول 2022 است که جان بویگا در نقش یک کهنه سرباز سابق تفنگداران دریایی که در مشکلات مالی قرار دارد و یک بانک را سرقت می کند بازی می کند. این فیلم توسط ابی داماریس کوربین نویسندگی و کارگردانی شده و کوامه کوئی-آرمه به نویسندگی مشترک آن بر اساس مقاله 2018 Task & Purpose “آنها مجبور به کشتن او نبودند” اثر آرون گل است. در این فیلم نیکول بهاری، سلنیس لیوا، کانی بریتون، جفری دونووان و مایکل کنت ویلیامز نیز ایفای نقش کرده‌اند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Breaking 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Breaking 2022 بر اساس داستان زندگی واقعی برایان براون-ایزلی فقید، کهنه سرباز سابق تفنگداران دریایی در مشکلات مالی. ایزلی نگران تأثیرات این امر بر دخترش در کنار احتمال بی خانمانی است تا جایی که در سال 2017 با تهدید بمب گذاری از بانک ولز فارگو سرقت کرد.

زیرنویس فیلم Breaking 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Breaking 2022 در 2 مارس 2021، اعلام شد که جاناتان میجرز در این پروژه به عنوان یک کهنه سرباز تفنگدار دریایی که از زخم های روانی رنج می برد، بازی خواهد کرد و بازگشت سخت او به زندگی غیرنظامی است. در 8 ژوئیه 2021، گزارش شد که جان بویگا به دلیل یک درگیری برنامه ریزی با Ant-Man and the Wasp: Quantumania جایگزین میجرز شد. در 30 آگوست 2021، تایید شد که کانی بریتون به بازیگران پیوست.

اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2022 تحت عنوان اصلی خود، 892، در 21 ژانویه 2022، جایی که بازیگران جایزه ویژه هیئت داوران را برای گروه بازیگران در مسابقه نمایشی ایالات متحده دریافت کردند. در 1 فوریه 2022، خیابان بلیکر حقوق پخش فیلم در ایالات متحده را به دست آورد. این فیلم بعداً برای اکران در 26 اوت 2022 تعیین شد.

در ایالات متحده و کانادا، Breaking در کنار The Invitation و Three Thousand Years of Longing اکران شد و پیش‌بینی می‌شود حدود 3 میلیون دلار از 906 سینما در آخر هفته افتتاحیه‌اش بفروشد.

زیرنویس Breaking 2022 - بلو سابتايتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۷۹ درصد از ۱۱۸ منتقد، با میانگین امتیاز ۶.۷/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «شکستن مبارزات برای انتقال مؤثر پیام‌هایش، اما نیت‌های والای آن به‌خوبی توسط عملکرد نیروبخش جان بویگا تأمین می‌شود.» متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، به فیلم امتیاز 65 از 100 را اختصاص داد. بر اساس 30 منتقد، که نشان دهنده “بررسی های عموما مطلوب” است.

پیت هاموند از ددلاین هالیوود گفت: “کوربین به طور محکم پشت دوربین و با کمک متخصص خاص با تدوینگرش کریس ویت کنترل می‌کند. بویگا بازیگر بریتانیایی در تمام جنبه‌های نقش فوق‌العاده است، همانطور که حضور پررنگ ویلیامز فقید در این نقش فوق‌العاده است. متأسفانه آخرین نقش او در فیلم چه است.” پیتر دبروژ در نوشتن برای Variety گفت: “این یک عمل بازسازی مستند نیست، بلکه یک درام پرتنش و گمانه زنی است، با تصور اینکه این مرد باید در آن ساعات چه چیزی را پشت سر گذاشته باشد. و چگونه اعمال او بر زندگی دیگران تأثیر گذاشت.»

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,