دانلود زیرنویس فیلم Beware the Gorilla 2019 – بلو سابتايتل

اسفند 17, 1400
83 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Beware the Gorilla 2019 لورنزو یک وکیل خانواده است که پس از جدایی از همسرش اما همه چیز از جمله نگهداری از فرزندان را از دست داد. پس از بازدید از یک باغ وحش تصمیم می گیرد از حقوق گوریلی که از اجبار زندگی در قفس رنج می برد دفاع کند. براي […]

دانلود زیرنویس فیلم Beware the Gorilla 2019 لورنزو یک وکیل خانواده است که پس از جدایی از همسرش اما همه چیز از جمله نگهداری از فرزندان را از دست داد. پس از بازدید از یک باغ وحش تصمیم می گیرد از حقوق گوریلی که از اجبار زندگی در قفس رنج می برد دفاع کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/beware-the-gorilla-2019/Beware the Gorilla (2019) — The Movie Database (TMDB)

زیرنویس فیلم Beware the Gorilla 2019 قاضی این فرصت را به گوریل می دهد تا به آفریقا برگردد، اما فقط با هزینه لورنزو. از آنجایی که او شکسته است، تصمیم می گیرد که گوریل را مخفیانه در خانه خود نگه دارد.

Beware the Gorilla (2019) - IMDb

زیرنویس Beware the Gorilla 2019 لورنزو وکیلی است که تصمیم می گیرد از باغ وحش شهرش شکایت کند، اما پس از برنده شدن باید گوریلی به نام پپه را به خانه ببرد. لورنزو در حال طلاق است، اما از موقعیت ناخوشایند جدید خود برای حفظ رابطه خود با فرزندانش، پسر بزرگ آل و دو قلو به نام های رزا و سارا استفاده می کند.

Beware the Gorilla (2019) - IMDb

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,