دانلود زیرنویس مستند 7Years of Lukas Graham 2020 – بلو سابتايتل

اسفند 25, 1400
45 بازدید

دانلود زیرنویس مستند 7Years of Lukas Graham 2020 از منظر یک خارجی، همه چیز برای لوکاس گراهام خوب پیش می رود. هر بار که خواننده اصلی لوکاس فورشهمر هدف جدیدی را برای خود تعیین می کند، به آن می رسد. او با یک برچسب بین المللی بزرگ قرارداد بسته است، او با برخی از بزرگترین […]

دانلود زیرنویس مستند 7Years of Lukas Graham 2020 از منظر یک خارجی، همه چیز برای لوکاس گراهام خوب پیش می رود. هر بار که خواننده اصلی لوکاس فورشهمر هدف جدیدی را برای خود تعیین می کند، به آن می رسد. او با یک برچسب بین المللی بزرگ قرارداد بسته است، او با برخی از بزرگترین تولیدکنندگان موسیقی کار می کند، او برای اجرای آهنگ موفق خود “7 Years” در بزرگترین صحنه های جهان پرواز می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/7years-of-lukas-graham-2020/

7 YEARS OF LUKAS GRAHAM | Trailer | 2021 @home - YouTube

زیرنویس مستند 7Years of Lukas Graham 2020 علاوه بر این، لوکاس برای اولین بار پدر می شود. از منظر خودی، فریب دادن به یکباره بسیار است. رویاها می توانند به راحتی از یک لحظه به لحظه دیگر به کابوس تبدیل شوند.

7 Years of Lukas Graham (2020) - IMDb

زیرنویس 7Years of Lukas Graham 2020 کارگردان، رنه ساشا یوهانسن، گروه را با دوربین خود به مدت هفت سال پر فراز و نشیب در فیلمی کنجکاو و شاعرانه درباره تعادل دنبال می کند. چگونه خواسته های یک صنعت سرگرمی سیری ناپذیر را با آرزوی پدر خوبی برای فرزند تازه متولد شده خود متعادل می کنید؟

Lukas Graham: 7 Years (Music Video 2015) - IMDb

لوکاس چگونه می تواند با غم از دست دادن پدرش مقابله کند، همان طور که اولین گام های خود را به سوی شهرت بین المللی برمی دارد؟ این یک داستان عمیقا شخصی در مورد یافتن جایی است که به آن تعلق دارید، زمانی که زندگی شما را به میلیون ها جهت مختلف می کشاند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,