62 مفسر، در ماه مبارک رمضان به سراسر کشور اعزام می‌شوند

آذر 23, 1400
12 بازدید

معاون تبلیغ مجمع عالی تفسیر از اعزام بیش از 60 نفر از اساتید تفسیر به سراسر کشور خبرداد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حجت الاسلام والمسلمین بنیادی پنج شنبه شب در مراسم رونمایی از تفسیر کوثر و مجمع عالی تفسیر حوزه در دارالقرآن علامه طباطبایی گفت: به منظور توسعه فعالیت های این مجمع فعالیت […]

معاون تبلیغ مجمع عالی تفسیر از اعزام بیش از 60 نفر از اساتید تفسیر به سراسر کشور خبرداد.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حجت الاسلام والمسلمین بنیادی پنج شنبه شب در مراسم رونمایی از تفسیر کوثر و مجمع عالی تفسیر حوزه در دارالقرآن علامه طباطبایی گفت: به منظور توسعه فعالیت های این مجمع فعالیت هایی از جمله برگزاری جلسات مشترک با مدیران سازمان اوقاف و سازمان تبلیغات و همچنین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به منظور حضور بیشتر مفسران حوزه در عرصه ملی و بین المللی برگزار شده است.
وی افزود: در راستای حضور هرچه بیشتر مباحث تفسیری در فضای رسانه ملی تا کنون 60 برنامه تلویزیونی تفسیری با موضوعات مختلف ضبط شده است و از صداوسیما پخش می شود.
معاون تبلیغ مجمع عالی تفسیر حوزه بیان کرد: در سال اول 30 نفر از اساتید تفسیر حوزه به مناطق مختلف کشور و در ماه مبارک رمضان اعزام شدند ولی در سال گذشته این تعداد به 100 نفر رسید و در سال جاری 62 نفر به شهرهای اول و دوم هر استان اعزام می شوند.
وی گفت: در همین مدت نیز 5 استاد تفسیر قرآن نیز به منظور برگزاری برنامه های تفسیری به خارج از کشور اعزام شدند؛ این اساتید به کشورهای قزاقستان، اتیوپی،عراق، سوریه و لبنان اعزام شدند.