50 سال است که انسان ها پا به ماه نگذاشته اند. این ممکن است به زودی تغییر کند

50 سال است که انسان ها پا به ماه نگذاشته اند. این ممکن است به زودی تغییر کند
دی 1, 1401
77 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از sciencenews پروژه آپولو این هفته به پایان رسید. آخرین انسان های قمر … به زمین بازگشتند … و در 19 دسامبر بر روی هدفی در اقیانوس آرام پاشیدند. به نظر می رسد همه ابزارهای سطحی و مداری به استثنای گرانش سنج سطح کار می کنند. تیم تحقیقات زمین […]

به گزارش خبر اول و به نقل از sciencenews پروژه آپولو این هفته به پایان رسید. آخرین انسان های قمر … به زمین بازگشتند … و در 19 دسامبر بر روی هدفی در اقیانوس آرام پاشیدند. به نظر می رسد همه ابزارهای سطحی و مداری به استثنای گرانش سنج سطح کار می کنند. تیم تحقیقات زمین شناسی آن را خلاصه کرد. به این ترتیب: «آپولو 17 به‌عنوان پیچیده‌ترین و نه به‌عنوان آخرین فرود سرنشین‌دار روی ماه، به‌عنوان پیچیده‌ترین موشک به یاد می‌آید».

ماموریت های آپولو همچنان به دانش ما در مورد ماه و زمین می افزاید. دانشمندان از نمونه‌های خاک ماه جمع‌آوری‌شده توسط فضانوردان آپولو استفاده کرده‌اند تا نشان دهند که رشد گیاهان در ماه، اگرچه چالش‌برانگیز است، اما ممکن است در ماه مه، محققان ناسا بررسی دقیق سنگ‌ها و نمونه‌های خاک دست‌نخورده ماه از مأموریت آپولو 17 را برای نشانه‌هایی از شرایط ماه گذشته و بررسی دقیق‌تر نمونه‌های خاک و سنگ ماه را آغاز کردند. مواد شیمیایی حیاتی برای زندگی سپس در نوامبر، دوره جدیدی از ماموریت های ماه با پرتاب ماموریت آرتمیس I ناسا آغاز شد. ناسا امیدوار است در سال 2025 انسان ها را بر روی ماه فرود آورد تا جایی که فضانوردان آپولو 17 متوقف شدند، ادامه یابد.