دانلود زیرنویس فیلم 4Sorry 2021 – بلو سابتايتل

اسفند 20, 1400
43 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم 4Sorry 2021 نشان می دهد که بسیاری از بازیگران و بازیگران آشنا در حال اشتراک گذاری فضای فیلم هستند. این فیلم ژانرهای مختلفی را در موقعیت‌های مختلف نشان می‌دهد. کل فیلم با یک کلمه “متاسفم” حلقه می زند. این فیلم این پیام را ارائه می دهد که کلمه متاسفم چقدر مهم است. […]

دانلود زیرنویس فیلم 4Sorry 2021 نشان می دهد که بسیاری از بازیگران و بازیگران آشنا در حال اشتراک گذاری فضای فیلم هستند. این فیلم ژانرهای مختلفی را در موقعیت‌های مختلف نشان می‌دهد. کل فیلم با یک کلمه “متاسفم” حلقه می زند. این فیلم این پیام را ارائه می دهد که کلمه متاسفم چقدر مهم است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/4-sorry-2021/

4 Sorry (2021) | Radio Times

زیرنویس فیلم 4Sorry 2021 موقعیت‌های مختلف باعث می‌شود که سرنخ‌ها برای کاری که انجام داده‌اند عذرخواهی کنند. این فیلم می گوید که “یک کلمه ای که می توان آن را بدیهی تلقی کرد یا می توان آن را تغییر داد “متاسفم” است. در فیلم 4 Sorry، خط داستان با چهار داستان همراه است که در آن نقطه پایانی کلمه متاسفم خواهد بود.

از نکات مثبت فیلم چهار متاسف تامیل می توان گفت پیامی است که فیلم سعی در رساندن آن دارد. همه شخصیت ها نقش خود را به خوبی انجام داده اند، بدون اینکه زیاده روی کنند. نگاتیوها خط داستانی آن هستند که در نقطه ای خاص ذهن بیننده را به هم می ریزند. می توانست مطالب جالب تری به همراه داشته باشد.

4 Sorry (2021) - FilmsZilla

زیرنویس 4Sorry 2021 بازیگران و بازیگران اصلی فیلم 4 Sorry عبارتند از: Kaali Venkat، John Vijay، Bigg Boss fame Sakshi Agarwal، Daniel Annie Pope، Riythvika، Muthu Kumar و Sahana. گفته می شود این فیلم پس از چند دقیقه تماشا خسته کننده است.

4 Sorry (2021) - IMDb

فیلم 4Sorry به کارگردانی Sakthivel و تهیه کنندگی Safety Dream Production، Rule Breakers Production، Karthick Ashokan Production و Diya Cine Creation می باشد. فیلم 4 Sorry Tamil را از امروز در سینماها تماشا کنید. این فیلم یک بار تماشا است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,