۷ تن گوشت مرغ گرم در زاهدان توزیع می شود

مهر 7, 1400
20 بازدید

 دادیار حقوق عامه دادستانی زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: ۷ تن گوشت مرغ گرم از امروز ۳ فروردین ماه به منظور تنظیم بازار و سهولت دسترسی شهروندان زاهدانی توزیع می شود. به گزارش ایسنا ابوالفضل احمدزاده افزود: در زاهدان ۳۴ عامل توزیع گوشت مرغ به قیمت یارانه‌ای وجود دارد که علاوه بر تقسیم این […]

۷ تن گوشت مرغ گرم در زاهدان توزیع می شود

 دادیار حقوق عامه دادستانی زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: ۷ تن گوشت مرغ گرم از امروز ۳ فروردین ماه به منظور تنظیم بازار و سهولت دسترسی شهروندان زاهدانی توزیع می شود.

به گزارش ایسنا ابوالفضل احمدزاده افزود: در زاهدان ۳۴ عامل توزیع گوشت مرغ به قیمت یارانه‌ای وجود دارد که علاوه بر تقسیم این ۷ تن گوشت گرم، روزانه ۵۰۰ کیلوگرم گوشت منجمد نیز به آن‌ها تحویل داده می‌شود تا بین شهروندان توزیع کنند.

وی تاکید کرد: به‌منظور جلوگیری از معطلی‌ مردم در صف‌های طولانی ساعات مشخصی برای توزیع‌ گوشت‌ مرغ تعیین شده که از ساعت هشت تا ۱۰ صبح گوشت گرم و ۱۲ تا ۱۴ نیز گوشت منجمد توزیع خواهد شد که این روند تا رسیدن بازار به آرامش نسبی ادامه دارد.

دادیار حقوق عامه دادستانی زاهدان تصریح کرد: سهمیه‌ اختصاص یافته به‌ مباشرین تنها برای ‌توزیع میان‌ شهروندان و مصرف‌کننده واقعی‌ بوده که در صورت مشاهده تخلف و توزیع‌ به افراد غیر با متخلفان برخورد قضایی‌ می‌شود.

منبع:ایسنا