۶۲ خانه روستایی در لرستان آماده بهره‌برداری است

مرداد 22, 1400
2 بازدید

  مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: ۶۲ خانه روستایی در استان آماده بهره‌برداری است. حشمت امان‌الهی در مراسم کلنگ زنی چمن مصنوعی روستاهای گوشه محسن ابن علی و خایان بروجرد با بیان اینکه توجه بیشتر به رشته‌های همگانی، روستایی و عشایری و بانوان است، اظهار کرد: احداث زمین چمن مصنوعی با سایز کوچک در […]

۶۲ خانه روستایی در لرستان آماده بهره‌برداری است

  مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: ۶۲ خانه روستایی در استان آماده بهره‌برداری است.

حشمت امان‌الهی در مراسم کلنگ زنی چمن مصنوعی روستاهای گوشه محسن ابن علی و خایان بروجرد با بیان اینکه توجه بیشتر به رشته‌های همگانی، روستایی و عشایری و بانوان است، اظهار کرد: احداث زمین چمن مصنوعی با سایز کوچک در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: تاکنون ۲۲ زمین چمن مصنوعی در سطح استان افتتاح شده که تعداد پنج تا از آن‌ها در بروجرد بوده و همچنین ۶۲ خانه روستایی آماده بهره‌برداری است و تمام سعی اداره‌کل ورزش استفاده از ظرفیت روستاها است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خاطرنشان کرد: این دو زمین چمن مصنوعی خارج از اعتبارات اداره‌کل بوده و اعتبار آن با پیگیری‌های مجدانه مقصودی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس تأمین شده و سعی بر این است تا سه ماه آینده افتتاح شود.

فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از دست‌اندرکاران ورزش استان و شهرستان توجه ویژه به مطالبات مردمی را خواستار شد و افزود: برای بحث پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی باید جوانان در رأس امور باشند.

وی تصریح کرد: برای احداث این دو زمین چمن مصنوعی اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان تخصیص یافته است.

منبع: ايسنا