۵ نامزد نهایی شهرداری اصفهان چه کسانی هستند؟

مرداد 21, 1400
1 بازدید

 ۵ نامزد نهایی شهرداری کلانشهر اصفهان امروز از سوی سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان معرفی شدند. علی صالحی، امروز (پنجشنبه-۲۱ مردادماه) اظهار کرد: پنج نامزد نهایی برای انتخاب شهردار اصفهان که همگرایی بیشتری با راهبردهای اعضای شورا را داشتند معرفی شدند. وی اسامی این پنج نفر را به ترتیب حروف الفبا محمدعلی احمدی، علیرضا صلواتی، علیرضا […]

۵ نامزد نهایی شهرداری اصفهان چه کسانی هستند؟

 ۵ نامزد نهایی شهرداری کلانشهر اصفهان امروز از سوی سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان معرفی شدند.

علی صالحی، امروز (پنجشنبه-۲۱ مردادماه) اظهار کرد: پنج نامزد نهایی برای انتخاب شهردار اصفهان که همگرایی بیشتری با راهبردهای اعضای شورا را داشتند معرفی شدند.

وی اسامی این پنج نفر را به ترتیب حروف الفبا محمدعلی احمدی، علیرضا صلواتی، علیرضا قاری قرآن، علی قاسم زاده و رضا مختاری اعلام کرد و افزود: در مرحله بعد از منتخبان برای مصاحبه حضوری و ارائه برنامه دعوت خواهد شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان افتخار داشتند با بررسی دیدگاه ها و سوابق چهره های موفق ملی و استانی از ظرفیت بالای مدیران بومی به بانکی ارزشمند دست یابند، افزود: با توجه به مشارکت افراد در زمان مقرر ارسال محتوا، بررسی سوابق و طرح نامه ها به تفصیل انجام شد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی احمدی مدیرعامل پیشین شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه است که در کارنامه خود ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان و معاون فرهنگی اجتماعی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان را دارد.

 علیرضا صلواتی نیز از مدیران جوانی است که سال ۹۸  از سوی معاون وزیر راه به عنوان مجری پروژه های ملی اصفهان انتخاب شد، او پیش از این نیز معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان بود.

علی قاسم زاده نیز رییس پیشین سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان است که سابقه تدریس در دانشگاه و فعالیت های فرهنگی همچون موسس مجموعه فرهنگی مدرس و موسس و دبیرکل تشکل سیاسی کانون اندیشه و تمدن را دارد.

همچنین علیرضا قاری قرآن که در حال حاضر مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان است، در سوابق خود معاون عمرانی شهرداری اصفهان و معاون سابق فنی و عمرانی شهرداری قم را دارد.

منبع: ايسنا