۵۸۵۸ زنجانی از شر کرونا خلاص شدند

آذر 4, 1400
10 بازدید

ایسنا/زنجان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۵۸۵۸ زنجانی مبتلا به کرونا که در بیمارستان‌های استان زنجان بستری بودند، بهبود یافته و ترخیص شدند. طبق آخرین آمار امروز (۲۷ اسفندماه) بیماری کرونا در استان زنجان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۶ مورد مثبت سرپایی شناسایی شده است که از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون، ۴۲ هزار […]

۵۸۵۸ زنجانی از شر کرونا خلاص شدند

ایسنا/زنجان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۵۸۵۸ زنجانی مبتلا به کرونا که در بیمارستان‌های استان زنجان بستری بودند، بهبود یافته و ترخیص شدند.

طبق آخرین آمار امروز (۲۷ اسفندماه) بیماری کرونا در استان زنجان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۶ مورد مثبت سرپایی شناسایی شده است که از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون، ۴۲ هزار و ۳۰۳ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

در حال حاضر ۱۳۷ بیمار مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته نیز موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۸ مورد بوده است.

همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان ۲۰ هزار و ۳۰۲ مورد و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این بازه زمانی ۷۰۶۷ مورد بوده است.

متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران مبتلا به کووید – ۱۹ فوت شده در استان به ۱۱۸۲ نفر رسیده و طی ۲۴ ساعت گذشته نیز یک بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داده است.

گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص‌ یافته ۵۸۵۸ مورد بوده و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۴۹ هزار و ۳۷۰ مورد بوده است.

انتهای پیام