۵۰ سبد غذایی میان نیازمندان خاش توزیع شد

مهر 7, 1400
20 بازدید

 سرپرست کمیته امداد امام خمینی شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: به همت نیروهای سخت کوش و خدمتگذار ارتش جمهوری اسلامی ایران افزون بر ۵۰ سبد مواد غذایی میان نیازمندان کپرنشین روستایی شوگه و خان بی بی بخش مرکزی این شهرستان توزیع شد. محمود ایرندگانی در گفت و گو با ایسنا افزود: برای تهیه هر یک […]

۵۰ سبد غذایی میان نیازمندان خاش توزیع شد

 سرپرست کمیته امداد امام خمینی شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: به همت نیروهای سخت کوش و خدمتگذار ارتش جمهوری اسلامی ایران افزون بر ۵۰ سبد مواد غذایی میان نیازمندان کپرنشین روستایی شوگه و خان بی بی بخش مرکزی این شهرستان توزیع شد.

محمود ایرندگانی در گفت و گو با ایسنا افزود: برای تهیه هر یک از این تعداد سبد معیشتی چهار میلیون ریال هزینه شده است.

وی اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالهای انقلاب اسلامی و سالهای قبل و سال جدید در طرح های محرومیت زدایی مشارکت داشته و الحمدلله همچنان در حال خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان است.

ایرندگانی ادامه داد: مشارکت در اجرای پروژه های مردمیاری و مردمداری و محرومیت زدایی از اولویت های مهم ارتش و نیروها و دستگاههای انقلابی است.

وی گفت: کمیته امداد حضرت امام خمینی ره بر حسب وظیفه و حوزه مسئولیتی خود نسبت به شناسایی نیازمندان اقدام می کند و به فضل پروردگار در یاری رساندن به نیازمندان و اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه عملکرد موفقی داشته است.

وی از تلاش های مستمر و شبانه روزی ارتش و سپاه و ارگانهای انقلابی برای خدمت رسانی به محرومان قدردانی کرد.

منبع:ایسنا