۴۱ درصد از جامعه هدف خراسان شمالی در بسیج عضویت دارند

مهر 7, 1400
26 بازدید

 فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)خراسان شمالی از عضویت بیش از ۲۸۷ هزار نفر در بسیج استان خبرداد. سردار فرجی، هفتم مهرماه، در آیین دیدار رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج منتخب استان که در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: ۴۱ درصد از جامعه هدف خراسان شمالی در […]

۴۱ درصد از جامعه هدف خراسان شمالی در بسیج عضویت دارند

 فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)خراسان شمالی از عضویت بیش از ۲۸۷ هزار نفر در بسیج استان خبرداد.

سردار فرجی، هفتم مهرماه، در آیین دیدار رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج منتخب استان که در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: ۴۱ درصد از جامعه هدف خراسان شمالی در بسیج عضویت دارند که ۵۵ درصد آنها برادر و ۴۵ درصد آنها خواهر هستند.

وی به تعداد پایگاه‌های بسیج در خراسان شمالی اشاره کرد و گفت: پایگاه‌های بسیج در بخش‌های مختلفی فعال هستند که ۹۹۵ مورد از آن‌ها مربوط به پایگاه‌های بسیج محلات در استان است.

وی به بسیجیان گروه‌های جهادی اشاره کرد و ادامه داد: یک هزار و ۸۲۳ گروه جهادی نیز در استان فعال است که یک هزار و ۳۴۹ گروه مربوط به برادران و ۴۷۴ گروه مربوط به خواهران بوده و مجموعا ۲۷ هزار و ۳۴۵ بسیجی در آن ها فعالیت می‌کنند.

طرح شهید سلیمانی

سردار فرجی گفت: در طرح شهید سلیمانی یک هزار و ۷۴۴ بسیجی خراسان شمالی مشارکت کردند که بیش از ۸۰۰ تیم تشکیل دادند.

وی اظهار کرد: تاکنون ۱۵ مرکز تزریق واکسن در استان ایجاد شده که شش مورد از آن‌ها به شکل مستقل توسط سپاه انجام شده است.

وی افزود: پایگاه‌های واکسیناسیون خراسان شمالی در مجموع ظرفیت تزریق  ۳۰ هزار دز واکسن به صورت روزانه دارند.

وی ادامه داد: تاکنون ۵۸ درصد مردم خراسان شمالی دوز نخست واکسن و ۲۶ درصد مردم نیز دز دوم را دریافت کرده‌اند.

سردار فرجی تاکید کرد: مردم در جغرافیای خراسان شمالی آماده‌اند تا از نظام و انقلاب اسلامی در مقابل همه تهدیدها دفاع کنند.

منبع: ايسنا