۴۰ کانکس به مناطق زلزله زده سی سخت رسیده است/۱۰۰ کانکس تا پایان هفته می رسد

آذر 22, 1400
9 بازدید

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: تاکنون ۴۰ کانکس به مناطق زلزله زده رسیده و تا آخر هفته ۱۰۰ کانکس به این مناطق می رسد. محمد مخبر بعدازظهر روز سه شنبه پنجم اسفند ماه در نشست با مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: از یک میلیون خانه بیمه‌ای شده ستاد […]

۴۰ کانکس به مناطق زلزله زده سی سخت رسیده است/۱۰۰ کانکس تا پایان هفته می رسد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: تاکنون ۴۰ کانکس به مناطق زلزله زده رسیده و تا آخر هفته ۱۰۰ کانکس به این مناطق می رسد.

محمد مخبر بعدازظهر روز سه شنبه پنجم اسفند ماه در نشست با مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: از یک میلیون خانه بیمه‌ای شده ستاد اجرایی ۳۲ هزار خانه در استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

وی اظهارکرد: از این تعداد، ۶ هزار خانه در شهرستان دنا قرار دارد که علاوه بر ۱۰ میلیونی که پرداخت خواهد شد، ۲۰ میلیون نیز به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: در راستای اشتغالزایی در مناطق زلزله زده، کارخانه آب معدنی سی‌سخت در کهگیلویه و بویراحمد توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مخبر بیان کرد: ۱۳۰ میلیارد تومان نیز، در راستای ایجاد اشتغال خرد و مشاغل خانگی با ایجاد یک هزار طرح در سی‌سخت اختصاص می باید.

منبع:ایسنا