۳ مصدوم حاصل انفجار گاز در “کیان‌آباد” اهواز

مهر 7, 1400
27 بازدید

عکس از آتش‌نشانی اهواز  رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدومیت سه نفر در حادثه انفجار گاز در یک مجتمع مسکونی در کیان‌آباد خبر داد. ابراهیم قنبری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ساعت ۱۴:۲۰ امروز (۸ فروردین‌ماه) با تماس تلفنی شهروندی به سامانه ۱۲۵ سازمان، انفجار گاز در یک مجتمع مسکونی […]

۳ مصدوم حاصل انفجار گاز در "کیان‌آباد" اهواز
عکس از آتش‌نشانی اهواز

 رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدومیت سه نفر در حادثه انفجار گاز در یک مجتمع مسکونی در کیان‌آباد خبر داد.

ابراهیم قنبری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ساعت ۱۴:۲۰ امروز (۸ فروردین‌ماه) با تماس تلفنی شهروندی به سامانه ۱۲۵ سازمان، انفجار گاز در یک مجتمع مسکونی در خیابان ۲۸ غربی منطقه کیان‌آباد اطلاع‌رسانی شد.

وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان سریعا از شش ایستگاه آتش‌نشانی شش خودروی اطفای حریق و چهار خودروی پیشرو امداد و نجات را به محل حادثه اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: در این حادثه، انفجار گاز منجر به حریق و ریزش قسمتی از طبقه چهارم مجتمع مسکونی چهار طبقه شد و به چند واحد مسکونی همجوار نیز خسارت وارد شد.

وی افزود: یک گروه از آتش‌نشانان با مجهز کردن خود به تجهیزات انفرادی سریعا وارد مجتمع مسکونی شدند و ۴۳ نفر از ساکنین مجتمع را از میان دود غلیظ خارج کردند و همزمان، گروه دیگر آتش‌نشانان با تجهیزات خاموش‌کننده، شعله‌های حریق را مهار کردند.

قنبری گفت: این حادثه منجر به مصدومیت سه نفر شد که به اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شدند.

منبع:ایسنا