۳ شکست آزادکاران آمریکا مقابل ایران در روسیه/ جوانان انتقام المپیک را گرفتند!

مرداد 25, 1400
2 بازدید

رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد جوانان جهان با ۳ پیروزی کشتی گیران ایران مقابل رقیبان آمریکایی همراه بود.  در جریان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد جوانان جهان در روسیه، نمایندگان ایران برابر رقیبان آمریکایی به ۳ پیروزی ارزشمند رسیدند تا برخلاف آزادکاران ایران در المپیک توکیو، مقابل کشتی‌گیران آمریکایی پر قدرت ظاهر شوند. […]

۳ شکست آزادکاران آمریکا مقابل ایران در روسیه/ جوانان انتقام المپیک را گرفتند!

رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد جوانان جهان با ۳ پیروزی کشتی گیران ایران مقابل رقیبان آمریکایی همراه بود.

 در جریان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد جوانان جهان در روسیه، نمایندگان ایران برابر رقیبان آمریکایی به ۳ پیروزی ارزشمند رسیدند تا برخلاف آزادکاران ایران در المپیک توکیو، مقابل کشتی‌گیران آمریکایی پر قدرت ظاهر شوند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم علی قلی‌زادگان در دور نخست با امتیاز عالی ۱۵ بر ۲ ریچارد فیگوروا از آمریکا را از پیش‌رو برداشت. وی در دور دوم  و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل مانول خنژرتسیان از ارمنستان قرار می‌گیرد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم سید حسن عبادی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر صفر و ضربه فنی نوروا بوکاسا از کنگو را شکست داد. وی در دور بعد به مصاف یکی از کشتی گیران کشورهای بلاروس، مصر، مولداوی و امارات متحده عربی می‌رود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم عرفان الهی در دور اول با نتیجه ۸ بر ۷ از سد بریس آندونیان از آمریکا گذشت وی  در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۱ جاسلی دیبو از کنگو را مغلوب کرد و به دور سوم راه یافت. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی گیران گرجستان و قزاقستان می رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۳، دانل واشینگتون از آمریکا را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان کشتی‌گیران مصر و آلمان می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم علیرضا عبدالهی در دور نخست با امتیاز عالی ۱۵ بر ۴ مقابل چارالامپوس آفتوفوریدیس از یونان به برتری دست یافت. وی در دوم با نتیجه ۹ بر ۷ از سد سوسلان ژاگایف از روسیه گذشت و به دور سوم راه یافت. وی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده کشتی‌گیران ترکیه و مولداوی می‌رود.
منبع: ايسنا