۲ فینال کوپا دل ری با حضور تماشاگران برگزار می‌شوند

آذر 5, 1400
11 بازدید

هواداران اسپانیایی می‌توانند دو دیدار نهایی کوپا دل ری را در ورزشگاه تماشا کنند. به گزارش ایسنا و به نقل از شبکه SER اسپانیا، در دو فینال کوپا دل ری که قرار است در ماه آوریل برگزار شوند، تماشاگران حضور خواهند داشت. هواداران می‌توانند از نزدیک شاهد دیدار نهایی بین اتلتیک بیلبائو با رئال سوسیداد […]

۲ فینال کوپا دل ری با حضور تماشاگران برگزار می‌شوند

هواداران اسپانیایی می‌توانند دو دیدار نهایی کوپا دل ری را در ورزشگاه تماشا کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از شبکه SER اسپانیا، در دو فینال کوپا دل ری که قرار است در ماه آوریل برگزار شوند، تماشاگران حضور خواهند داشت. هواداران می‌توانند از نزدیک شاهد دیدار نهایی بین اتلتیک بیلبائو با رئال سوسیداد (فینال سال گذشته) و بارسلونا با اتلتیک باشند (فینال فصل جاری).

هر دو بازی که به میزبانی لا کارتوخا خواهد بود می تواند میزبان ۲۰ تا ۲۵ درصد تماشاگر باشد.‌ بالاخره هواداران به خواسته خود رسیدند همانطور که دلیل اصلی تعویق فینال فصل گذشته نبود هواداران بود. پس از بحران کرونا تمام بازی‌های لالیگا و کوپا دل ری بدون تماشاگر برگزار شد.

نخستین بازی سوم آوریل (۱۵ فروردین) بین دو تیم اتلتیک و رئال سوسیداد برگزار می‌شود و سپس تیم مارسلینو در دومین فینال خود هجدهم آوریل (۲۸ فروردین) برابر بارسلونا قرار می‌گیرد.

منبع:ایسنا