۱۹۸۲ درخواست مردم به رئیس جمهور در میز ارتباط مردمی کمیته امداد استان قم درحال بررسی است

دی 22, 1400
110 بازدید

ایسنا/قم معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم از ۲۲۹۲ مراجعه حضوری به میز ارتباطات مردمی رئیس جمهور خبر داد و گفت: ۱۹۸۲ درخواست هم اکنون ثبت شده و درحال بررسی است. محمدابراهیم نعیمی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم، با اشاره به سیزدهمین سفر استانی رئیس جمهور به استان قم […]

۱۹۸۲ درخواست مردم به رئیس جمهور در میز ارتباط مردمی کمیته امداد استان قم درحال بررسی است

ایسنا/قم معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم از ۲۲۹۲ مراجعه حضوری به میز ارتباطات مردمی رئیس جمهور خبر داد و گفت: ۱۹۸۲ درخواست هم اکنون ثبت شده و درحال بررسی است.

محمدابراهیم نعیمی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم، با اشاره به سیزدهمین سفر استانی رئیس جمهور به استان قم بیان کرد: میز ارتباطات مردمی این نهاد، پیش از سفر دو روزه آیت الله رئیسی به استان قم در مجتمع فرهنگی تربیتی ولایت تشکیل و مستقر شد.

وی با بیان اینکه مراجعات مصاحبه و بررسی شده توسط مددکاران این نهاد دو هزار و ۲۹۲ فقره بوده است افزود: تاکنون دو هزار و ۸۲ فقره نامه در سامانه سامد ثبت شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم با بیان اینکه ۹۸ فقره از این مراجعات تکراری بوده‌اند تصریح کرد: هزار و ۹۸۲ درخواست رسیده غیر تکراری در این سامانه ثبت و درحال پیگیری و رسیدگی هستند.

نعیمی در پایان گفت: بیش از ۵۰ نفر از مددکاران و امدادگران این نهاد از روزهای نخست سفر ریاست محترم جمهوری مأموریت یافتند در این میز نسبت به پذیرش تقاضاها، مصاحبه مددکاری، بررسی میدانی برخی از درخواست‌ها، ثبت سامد و پیگیری نامه‌ها فعالیت کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,