۱۵۰۰ دستگاه کولرآبی بین مددجویان کمیته امداد کرمان توزیع شد

مرداد 17, 1400
39 بازدید

به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا(علیه السلام) ۱۵۰۰ دستگاه کولرآبی بین مددجویان کمیته امداد استان کرمان توزیع شد. “یحیی صادقی” مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در این مراسم با تبریک دهه کرامت و ولادت امام رضا (علیه السلام) اظهار کرد: این تعداد کولرآبی بین مددجویان تحت حمایت استان که فاقد هرگونه لوازم و […]

۱۵۰۰ دستگاه کولرآبی بین مددجویان کمیته امداد کرمان توزیع شد

به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا(علیه السلام) ۱۵۰۰ دستگاه کولرآبی بین مددجویان کمیته امداد استان کرمان توزیع شد.

“یحیی صادقی” مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در این مراسم با تبریک دهه کرامت و ولادت امام رضا (علیه السلام) اظهار کرد: این تعداد کولرآبی بین مددجویان تحت حمایت استان که فاقد هرگونه لوازم و تجهیزات سرمایشی هستند با اولویت ساکنان مناطق محروم توزیع می‌شود.

وی ارزش این کولرهای آبی را درمجموع بیش از هفت میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این کولرهای آبی از محل اعتبارات این نهاد خریداری و بین مددجویان در حال توزیع است.

صادقی بیان کرد: پیش‌بینی‌شده ۴۰۰ دستگاه کولر گازی نیز خریداری و توسط کمیته امداد استان در بین مددجویانی که در مناطق گرمسیر که کولرآبی جوابگو نیست توزیع شود.

وی بیان کرد: توزیع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی شامل کولرآبی، آبگرمکن و بخاری گازسوز با هدف رفع بخشی از مشکلات مددجویان و بهبود کیفیت سطح زندگی با اولویت مددجویان ساکن مناطق محروم انجام می‌شود.

منبع:ایسنا