۱۱ نفر از خبرنگاران نطنز واکسن دریافت کردند

مرداد 17, 1400
45 بازدید

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: همزمان با روز خبرنگار، ۱۱ نفر از خبرنگاران شهرستان نطنز، واکسن کرونا دریافت کردند. عباسعلی جهانبانی امروز (یکشنبه-۱۷ مرداد) در حاشیه روز تجلیل از خبرنگاران، اظهار کرد: همزمان با ۱۷ مرداد مصادف با روز خبرنگار، ۱۱ نفر از خبرنگاران شهرستان نطنز علیه  ویروس کرونا واکسینه شدند. […]

۱۱ نفر از خبرنگاران نطنز واکسن دریافت کردند

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: همزمان با روز خبرنگار، ۱۱ نفر از خبرنگاران شهرستان نطنز، واکسن کرونا دریافت کردند.

عباسعلی جهانبانی امروز (یکشنبه-۱۷ مرداد) در حاشیه روز تجلیل از خبرنگاران، اظهار کرد: همزمان با ۱۷ مرداد مصادف با روز خبرنگار، ۱۱ نفر از خبرنگاران شهرستان نطنز علیه  ویروس کرونا واکسینه شدند.

وی افزود: این ۱۱ نفر، از خبرنگاران خبرگزاری های رسمی و پایگاه‌های خبری ثبت شده هستند.

به گزارش ایسنا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: خبرنگاری حرفه ای مهم و سخت است و فردی که خبرنگار می شود، باید صمیمانه و از اعماق وجود کارش را دوست داشته باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به وضعیت کرونا و شیوع این بیماری، وظیفه خبرنگاران و شرایط کاری آنها سختی بیشتری پیدا کرد، چرا که بیشتر خبرنگاران در مراسم‌هایی حضور دارند که تعداد نفرات زیاد است و خطر انتقال بیماری‌ وجود دارد.

جهانبانی خاطرنشان کرد: به همت خبرنگاران در پوشش اخبار به ویژه اخبار کرونا و نحوه مقابله و جلوگیری از ابتلا به این بیماری، سطح آگاهی مردم بسیار بالا رفته و این سطح آگاهی نشان از تلاش‌های بی‌وقفه خبرنگاران است.

منبع: ايسنا