۱۱۸۷ مصدوم در حوادث نوروزی استان بوشهر

مهر 7, 1400
19 بازدید

 رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ بوشهر گفت: از ۲۵ اسفند تاکنون به حدود هزار و ۱۸۷ مصدوم حوادث در استان بوشهر خدمات‌دهی صورت گرفته است. دکتر عبدالرحیم دادجو با اعلام اینکه حوادث نوروزی استان بوشهر تاکنون حدود ۱۱۸۷ مصدوم داشته، اظهار کرد: طرح سلامت نوروزی از ۲۵ اسفند سال گذشته آغاز شده که تا پایان تعطیلات […]

۱۱۸۷ مصدوم در حوادث نوروزی استان بوشهر

 رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ بوشهر گفت: از ۲۵ اسفند تاکنون به حدود هزار و ۱۸۷ مصدوم حوادث در استان بوشهر خدمات‌دهی صورت گرفته است.

دکتر عبدالرحیم دادجو با اعلام اینکه حوادث نوروزی استان بوشهر تاکنون حدود ۱۱۸۷ مصدوم داشته، اظهار کرد: طرح سلامت نوروزی از ۲۵ اسفند سال گذشته آغاز شده که تا پایان تعطیلات نوروزی امسال ادامه خواهد داشت.

وی از انجام هزار و ۱۵۵ مأموریت از ابتدای اجرای این طرح تا ۷ فروردین خبر داد و اضافه کرد: در این مأموریت‌ها به هزار و ۱۸۷ مصدوم خدمات‌رسانی شده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: در ۳۸۵ مأموریت مربوط به حوادث ترافیکی خدمات‌دهی به ۴۴۰ مصدوم ترافیکی انجام‌ شده است.

وی خاطرنشان کرد: طی این مدت ۷۷۰ مأموریت نیز غیر ترافیکی بوده که طی آن ۷۴۷ مصدوم خدمات لازم را دریافت کرده‌اند.

دادجو با اشاره به اینکه ۲۶۸ نفر از مصدومان در محل درمان شده‌اند، ادامه داد: ۴۴۲ نفر از مصدومان نیز برای ادامه درمان به بیمارستان‌ها منتقل شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث بوشهر از اعلام فوت ۴۵ نفر در این مدت خبر داد و افزود: ۳۷ مورد از فوتی‌ها مربوط به مأموریت‌های غیر ترافیکی و هشت مورد نیز مربوط به حوادث ترافیکی بوده است.

منبع:ایسنا