۱۰۷۰ قلم دارو و قرص غیرمجاز در زنجان کشف شد

آبان 20, 1400
7 بازدید

ایسنا/زنجان رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان زنجان گفت: با اجرای طرح نظارت بر صنوف و عطاری‌ها در زنجان، ۱۰۷۰ قلم دارو و قرص غیرمجاز کشف شد. سرهنگ حسن درستی در گفت‌وگو با ایسنا، از اجرای طرح برخورد با صنوف متخلف در زنجان خبر داد و اظهار کرد: طرح‌های مختلف انتظامی و نظارت بر اصناف […]

۱۰۷۰ قلم دارو و قرص غیرمجاز در زنجان کشف شد

ایسنا/زنجان رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان زنجان گفت: با اجرای طرح نظارت بر صنوف و عطاری‌ها در زنجان، ۱۰۷۰ قلم دارو و قرص غیرمجاز کشف شد.

سرهنگ حسن درستی در گفت‌وگو با ایسنا، از اجرای طرح برخورد با صنوف متخلف در زنجان خبر داد و اظهار کرد: طرح‌های مختلف انتظامی و نظارت بر اصناف در راستای رعایت قانون و حفظ سلامتی شهروندان انجام می‌شود و نیروی انتظامی با افراد سودجو که سلامت آنان را به مخاطره می‌اندازند و قانون‌گریز هستند، برخورد قانونی می‌کند.

وی در رابطه با کشف دارو و قرص غیرمجاز از سه عطاری، افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در اجرای طرح برخورد با صنوف متخلف در زنجان از ۱۴ واحد صنفی بازدید و از سه عطاری متخلف ۱۰۷۰ قلم دارو و قرص غیرمجاز از دو واحد صنفی کشف کردند.

این مسئول با اشاره به تشکیل پرونده در خصوص واحدهای صنفی متخلف عرضه‌کننده دارو و قرص غیرمجاز در زنجان، تصریح کرد: واحدهای صنفی متخلف برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با تاکید بر استمرار اجرای این‌گونه طرح‌ها برای پیشگیری از تخلفات و ناهنجاری‌ها در اصناف مختلف، خاطرنشان کرد: شهروندان زنجانی می‌توانند با ارائه گزارش‌ها و اطلاعات خود از طریق سامانه ۱۱۰ در افزایش امنیت اجتماعی جامعه اثرگذار باشند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا