یک کشته و ۴ مصدوم در برخود سواری پژو ۴۰۵ با سواری پراید

مرداد 21, 1400
42 بازدید

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از کشته و مصدوم شدن ۵ نفر در برخورد سواری پژو ۴۰۵ با سواری پراید در محور مواصلاتی یاسوج به اصفهان خبر داد. “جهانبخش وحدت نژاد” افزود: امشب ساعت ۲۰:۳۰ طی تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر برخورد خودرو سواری پژو ۴۰۵ […]

یک کشته و ۴ مصدوم در برخود سواری پژو ۴۰۵ با سواری پراید

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از کشته و مصدوم شدن ۵ نفر در برخورد سواری پژو ۴۰۵ با سواری پراید در محور مواصلاتی یاسوج به اصفهان خبر داد.

“جهانبخش وحدت نژاد” افزود: امشب ساعت ۲۰:۳۰ طی تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر برخورد خودرو سواری پژو ۴۰۵ با خودرو سواری پراید در محور مواصلاتی یاسوج به اصفهان ( تونل اول بعد از پاتاوه )، بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، وی با بیان اینکه این سانحه ۵ نفر مصدوم در پی داشت تصریح کرد: متاسفانه به دلیل شدت حادثه یکی از سرنشینان در دم جان باخت و و چهار نفر از سرنشینان هر دو خودرو پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به مرکز درمانی در شهر یاسوج انتقال داده شدند.

منبع:ایسنا