یک مقام اتحادیه اروپا: احتمالا مذاکرات وین ابتدای سپتامبر ازسرگرفته می‌شود

مرداد 16, 1400
74 بازدید

خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال در صفحه توییترش به نقل از یک مقام اتحادیه اروپا گمانه زنی هایی را درباره دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته‌ای مطرح کرد.  لارنس نورمن خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال در صفحه توییترش نوشت: یک مقام ارشد اتحادیه اروپا می گوید به گمان او مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین […]

یک مقام اتحادیه اروپا: احتمالا مذاکرات وین ابتدای سپتامبر ازسرگرفته می‌شود

خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال در صفحه توییترش به نقل از یک مقام اتحادیه اروپا گمانه زنی هایی را درباره دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته‌ای مطرح کرد.

 لارنس نورمن خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال در صفحه توییترش نوشت: یک مقام ارشد اتحادیه اروپا می گوید به گمان او مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین اوایل ماه سپتامبر از سر گرفته می شود. او اما تاکید کرد که این فقط بهترین گمانه زنی بوده و امیدوار است با تشکیل کامل دولت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور جدید ایران و تایید آن، اتفاق بیفتد.

خبرنگار وال استریت همچنین نوشت: به گفته این مقام ارشد اروپایی، مقامات ایرانی گفته بودند که نمی دانند مذاکرات هسته ای بر عهده وزارت امور خارجه خواهد بود یا مسئولیت آن به جای دیگری موکول خواهد شد.
نورمن علاوه بر این در پیام دیگری نوشت: مقام ارشد اتحادیه اروپا می گوید که اگر عبداللهیان وزیر امور خارجه بعدی ایران شود، او فردی با تجربه است و مطمئنا کسی خواهد بود که بتوانیم با او کار کنیم.
منبع: ايسنا